BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Czyli forum RC.
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: woody-77 »

Panowie,

Przed chwila zrobilem probe, i oto wnioski:
1. zywica poliestrowa nie zre pianki montazowej. Trzeba jednak zatkac pory, bo mocno pije.
2. pianka montazowa wytrzymuje zelowanie zywicy poliestrowej
3. porady Antoska i Andrzeja K byly jak najbardziej trafne i stad moje podziekowanie. Oszczedziliscie mi sporo czasu i materialu.
4. teraz cisne do piwnicy laminowac kopyto :D
pozdrawiam wszystkich
Lukasz
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: Andrzej1 »

woody-77 pisze:dlatego Andrzeju slucham rad bardziej doswiadczonych kolegow i sie do nich stosuje. Uszczypliwych uwag nasluchalem sie juz dosc od zony, wiec od kolegow nie potrzebuje :)

Pozdrawiam
Lukasz

Niestety na Kodze mogą się trafić ...
i albo ich wysłuchasz, z całym inwentarza dobrodziejstwem, albo nie.
Specyfika tego Forum. Jak się tu chce być to trza zaakceptować.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: woody-77 »

witam,

Kolejny etap za mna. Pomimo roznych perypetii laminowanie wyszlo poprawnie i bez wiekszych klopotow. Mysle, ze nie bede mial zbyt wiele szpachlowania. Drobne bledy wystapily ale dam sobie z nimi rade. Uzylem tkaniny 150g, kopyto jest sztywne i mysle, ze moge juz przystapic do nastepnego etapu. Skorygujcie mnie jesli sie myle. Oto jak to wyglada na chwile obecna.
Obrazek
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: jeskom »

za bardzo się nie znam ale wygląda to ładnie...będę wiedzieć przynajmniej jak można zrobić kopyto :)
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: woody-77 »

Dzieki, za dobre slowo :) ja z kolei na zime bede u Ciebie zamawial okucia do mojego zimowego projektu:). Daj pare fotek IRY jak to wyglada na dzien dzisiejszy. Pozdro
Lukasz
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: jeskom »

heh..zależy jakie okucia :)...ja narazie początkujący, i kształce swoje umiejętności..co do fotek to daj znać jakie cię interesują to wyślę na PW :) (o ile element będę już miał zrobiony heh)
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: mirek »

Jeżeli ma to być kopyto do zrobienia formy to gorąco polecam , poczytaj ten temat : viewtopic.php?f=523&t=6856&start=20
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: woody-77 »

jeskom pisze:heh..zależy jakie okucia :)...ja narazie początkujący, i kształce swoje umiejętności..co do fotek to daj znać jakie cię interesują to wyślę na PW :) (o ile element będę już miał zrobiony heh)


w okuciach dajesz rade :) a fotki to wystaw na forum, czysta ciekawosc na jakim etapie jest Twoja lodka .

Jeżeli ma to być kopyto do zrobienia formy to gorąco polecam , poczytaj ten temat : viewtopic.php?f=523&t=6856&start=20


Dziekuje, juz skorzystalem :)

pozdro
Lukasz
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: woody-77 »

Witam,

oto moje kopyto po pierwszej warstwie szpachli, troche srednio wyszlo, ale mysle, ze dam rade wyszlifowac tak, ze mucha nie siada. Pewnie zajmie mi to sporo czasu, wiec bede wracal do mojej relacji dopiero za kilka dni. pozdro
Lukasz
Obrazek
Awatar użytkownika
jeskom
Posty: 269
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:07

Re: BUDOWA JACHTU RC VOL. 2

Post autor: jeskom »

no trochę ci teraz szlifowanie zajmnie czasu...wiem to po sobie a mam o wiele większy kadłub :D
ODPOWIEDZ