Papegojan

Opisy budowy jednostek żaglowych
Awatar użytkownika
Emerjan
Posty: 138
Rejestracja: 13 wrz 2019, 09:03

Re: Papegojan

Post autor: Emerjan »

Przyjmij również moje gratulacje. Model jest naprawdę piękny i posłuży nie jednemu jako wzorzec. Udowodniłeś sobie i innym że należysz do grupy perfekcjonistów. Lata pracy należy uczcić a z wyborem trunku z racji zawodu z pewnością nie będziesz miał kłopotu. Pozdrawiam Janek.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2021, 16:39 przez Emerjan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dali
Posty: 84
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Papegojan

Post autor: dali »

Mati model zbudowałeś perfekcyjnie jest wspaniały, wspaniała relacja, fantastyczne zdjęcia w dużej rozdzielczości a to się ceni, bo można się przyjrzeć, co i jak. Pamiętam jak chwaliłeś się listewkami od Mirka, chyba cała Koga Ci zazdrościła, ja myślałem, że modele żaglowców to się buduje z sosny i od tamtej pory zaczęły się poszukiwana gruszy na szeroka skalę. Dzięki takim relacją jak Twoja ja i inni się uczą i rozwijają, dziękuje i pozdrawiam Piotrek.
Awatar użytkownika
PiotrekM
Posty: 47
Rejestracja: 01 kwie 2011, 21:41

Re: Papegojan

Post autor: PiotrekM »

Witam,
Mati, wszystko co jest dobre to sie kiedys konczy, Twoja relacja niestety tez. Serdeczne gratulacje ukonczenia pieknego modelu. Aby jak najwiecej takich relacji na Kodze bylo; wszystko pasuje. Oczekuje z niecierpliwoscia nastepnej relacji.
Serdecznie pozdrawiam
PiotrekM
Awatar użytkownika
Witek...
Posty: 92
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:07
Lokalizacja: {"name":"Polska Zb\u0105szy\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Papegojan

Post autor: Witek... »

Praktycznie wachlarz pochwał został wyczerpany, więc co tu jeszcze dodać? Jest moc, napatrzeć się nie można i pozazdrościć, tym bardziej, że moja Papuga a raczej przy Twojej to bardziej brzydkie kaczątko cały czas jeszcze siedzi w stoczni ;)
Wielkie gratulacje. Pozdrawiam Witek
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Papegojan 1627 - KONIEC

Post autor: mati »

Witam :)

Bardzo dziękuję wszystkim za tak liczne i miłe komentarze.
Cieszę się, że dla niektórym z Was moja budowa okazała się pomocna.
To bardzo motywująco otrzymać tyle pozytywnych komentarzy.

Kapitaniso... to prawda trwało to wszystko długo.... stanowczo za długo :lol:
Ale tak na prawdę jakbym policzył "robocze dni" to może ze 3 lata by się uzbierało :lol:

PiotrekM - mam nadzieję, że zbyt długo czekać nie będziesz... mam na celowniku kilka potencjalnych kandydatów na następną budowę... aczkolwiek na obecnym etapie zbieram dokumentację. Być może będzie to kolejny Holender... lub Francuz dla odmiany... w grę wchodzi również coś z Royal Navy :D

Dali... masz rację... zbieraj gruszkę bo pewnie nie będzie tak łatwo zdobyć. Ja też mam skitrane na palecie i czeka aż nabierze mocy prawnej :lol:

Janek... bardzo dziękuję :)

Wojtek... bardzo dziękuję... może jeszcze będzie okazja to przywiozę go do Tczewa :lol:

Witek... dziękuję... budujesz również bardzo piękny model, także czekam na kontynuacje :)


Raz jeszcze wielkie DZIĘKI za wszystkie komentarze ;)

Pozdrawiam
Mateusz
The world is yours...
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Papegojan

Post autor: ryszardw »

Piękny model i rewelacyjna relacja .Gratuluję R
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2011, 14:57

Re: Papegojan

Post autor: Artek »

GRATULUJĘ...
CUDO...
Brak słów.

PIĘKNIE.

Relacja oglądana od początku kilkanaście razy i niejednokrotnie do niej powrócę.
Awatar użytkownika
Mirek77
Posty: 537
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Papegojan

Post autor: Mirek77 »

Mateusz, a może znowu okręt Rzeczpospolitej. Z pierwszej ręki wiem, że prowadzone są prace nad planami Meermana. Widziałem nawet ich wstepny zarys, ale zostałem poproszony o dyskrecję, więc nic więcej nie napiszę ;)
Awatar użytkownika
marek1
Posty: 57
Rejestracja: 30 sty 2012, 16:34

Re: Papegojan

Post autor: marek1 »

Witam, przepiękna robota, gratuluję modelu , pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
Kapitansio
Posty: 69
Rejestracja: 19 mar 2011, 18:24

Re: Papegojan

Post autor: Kapitansio »

Dzień dobry.
Przeglądałem Mati raz jeszcze większą część Twojej relacji. Muszę szczerze powiedzieć, że masz się czym pochwalić. Niektóre detale to wprost perfekcyjna robota. Aż trudno uwierzyć, że to możliwe. Sam dłubię, więc wiem jak trudno niektóre detale jest wykonać. Często robi się to po wiele razy i potem wybiera najlepszy. Zgrabne masz palce i anielską cierpliwość. Jak mawia mój przyjaciel - lekarz: "...świetny byłby z ciebie chirurg...".
Tak czy inaczej - wyrazy uznania.
Przy okazji napisz proszę jak robisz takie świetne fotografie. Chodzi mi głównie o parametry oświetlenia i rozdzielczość w jakiej wrzucasz fotki. Jaki obiektyw (ogniskowa, szeroki kąt czy standard, a może tele i z większej odległości. Czy ze statywu, czy w ruchu.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
U mnie przerwa, szpital mnie czeka, znowu.
Kapitansio.
ODPOWIEDZ