Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarcinWSS
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2023, 06:50

Re: Przywitalnia

Post autor: MarcinWSS »

Czołem Panowie! Mam na imię Marcin. Jakieś tydzień temu zdradziłem modelarstwo "plastikowe" (samoloty, okres I W.Ś.) dla.. modeli żaglowców. Zaczynam nową przygodę, więc proszę o wyrozumiałość..
Dobrego dnia/wieczoru!
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 383
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Przywitalnia

Post autor: TomekA »

Nawet nie wiesz, na co sie porywasz. To jest nieuleczalna choroba! :lol:
Awatar użytkownika
MarcinWSS
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2023, 06:50

Re: Przywitalnia

Post autor: MarcinWSS »

Zapewne nie wiem. Ale myślę, że "chorobą" jest samo modelarstwo. Mnie wirus zaatakował jakieś 35 lat temu ;)
Awatar użytkownika
Pancernik
Posty: 44
Rejestracja: 28 sty 2023, 22:17

Re: Przywitalnia

Post autor: Pancernik »

Witam serdecznie w zacnym gronie . Dawno temu skleiłem model pancernika z kartonu . Potem go wysadziłem w powietrze w wannie i łazienka była do remontu . Potem upłynęło jakieś 50 lat i niczego nie sklejałem a zespawałem i zbudowałem Pancernik Rewa na 12 chłopa i ja jako sternik . Nawet nie wiem czy to jacht motorowy czy model redukcyjny Pancernika TEKSAS . Bo pływa strzela itp. Pozdrawiam wszystkich co podpalili swoją łazienkę za młodu . Marek Lis
Awatar użytkownika
DarekZMC
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2023, 22:22

Re: Przywitalnia

Post autor: DarekZMC »

Witam serdecznie z Perły Renesansu zwanej Zamościem - tego Zamościa niedaleko granicy z UA a nie tego Zamościa koło Bydgoszczy ;-)

Mam 40 latek na karku i trochę siwych włosów.

Z pasji i hobby: taniec w sensie salsa kubańska, podróże te bliższe bardziej ze względów budżetowych, kręgle, bilard.

Historia modelarstwa:
kartonowe okręty i żaglowce z czasów Małego Modelarza które można było nabyć w kiosku ruchu u zaprzyjaźnionej Pani Haliny - czyli czasy mojej Szkoły Podstawowej więc lata 1990 - 2000
Później długa niestety przerwa aż do niedawna i rozpoczęcia kilka lat temu przygody z zestawami drewnianymi.

Historia niestety dość krótka ale na swój sposób treściwa; kilka zestawów przez rączki się przewinęło - raczej modele dla początkujących. Postaram się na forum dokumentować najbliższe poczynania.

PS zapoznałem się z Regulaminem Kogi ;-)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Kogowiczów i proszę o konstruktywną krytykę ;-)

Dariusz
gieber
Posty: 105
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Przywitalnia

Post autor: gieber »

Witamy Cię

Buduj, pokazuj i czasem grubą skórę miej a będzie dobrze.
Pozdrawiam
Grzesiek
Bounty http://www.koga.net.pl/forum/viewtopic.php?f=524&t=31443
Łódź Oseberg https://www.koga.net.pl/forum/523/45549.html?p=59205#p59205
Allege d'Arles https://www.koga.net.pl/forum/7/47745.html?p=92327#p92327
Awatar użytkownika
TomekA
Posty: 383
Rejestracja: 03 paź 2011, 04:04

Re: Przywitalnia

Post autor: TomekA »

DarekZMC pisze: 25 maja 2023, 22:56 Serdecznie pozdrawiam wszystkich Kogowiczów i proszę o konstruktywną krytykę ;-)
Dariusz
Na razie nie ma co krytykowac... :lol:
ODPOWIEDZ