Przywitalnia

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
JKM
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2024, 16:54

Witam

Post autor: JKM »

Witam wszystkich KOGA FUNÓW
Mam na imię Jerzy i jestem modelarzem z odzysku tj wróciłem do modelarstwa na emerturze
ppozdrawiam
Jurek
Kacper Wu
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2024, 22:12

Re: Przywitalnia

Post autor: Kacper Wu »

Dzień dobry. Dawno temu bawiłem się sklejaniem modeli . Pochodzę z dolnego Śląska. Brak czasu miejsca ogranicza . Może uda się kiedyś wrócić na poważnie do tego ciekawego tematu. Poszukuje obecnie pomocy w temacie wyceny - umieszczę w odpowiednim dziale modelu znalezionego w zakamarkach rodzinnych. Pozdrawiam Kacper.
alhambras
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2024, 17:49

Re: Przywitalnia

Post autor: alhambras »

Dzień Dobry!
40 lat temu robiłem modele kartonowe z Małego Modelarza: np. Rodney, Santa Maria, P40 Tomahawk. Teraz chciałbym porobić drewniane i pływające-niekoniecznie zdalnie sterowane. Z narzędzi mam nóż, kombinerki i nożyczki. Liczę że tu się dowiem co potrzebne...Kłaniam się wszystkim Panom Profesjonalistom! To co robicie jest godne podziwu!
P.S.
Jestem z Łodzi
Awatar użytkownika
Konrad86
Posty: 57
Rejestracja: 11 cze 2014, 08:00
Lokalizacja: {"name":"Cardenden","desc":"Cardenden,Fife,GB-FIF,Szkocja,GB-SCT,KY5 0BN,Wielka Brytania,gb","lat":"56.1461978","lng":"-

Re: Przywitalnia

Post autor: Konrad86 »

Witamy na forum :)
ODPOWIEDZ