hms hunter

Dział poświęcony modelarstwu kartonowemu i kartonowo-fornirowemu plus inne techniki pokrewne
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:hms hunter

Post autor: kagra »

Także przyłączam się do gratulacji.Czekam też na następną relację.
Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
Lucek
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:hms hunter

Post autor: Lucek »

witam jeśli chodzi o prace wykończeniowe to zostały flakonety szalupa i chyba wiosła .Port bedzie miał na półce nad telewizorem:) Relacja krótka bo wszystkie elementy wykonane były sposobami pokazanymi na Kodze:) dzieki za gratulacje:)
Pozdr.
PiotrB
Posty: 213
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:hms hunter

Post autor: PiotrB »

Łukasz - przyjmij i moje gratulacje. Model robi wrażenie przez te szeroko rozpostarte żagle wytykowe. Mojemu Hunter'kowi trochę jeszcze brakuje, ale finisch widać na horyzoncie.
Pozdrawiam - PiotrB
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:hms hunter

Post autor: stefan »

O rajuśku! wyglada jak dostojny ptak:) slicznie i równiez gratuluje ukończenia modelu.
Jeśli pozwolisz ( jesli nie to moderator jakiś wytnie:) )to zasugeruje co można było zrobić inaczej.
Żagle wyglądały by znacznie lepiej gdyby były z cieńszego materiału, np. batystu, przeszycie brytów jasną nicią, nie czarna.
To jaki następny model?
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:hms hunter

Post autor: maciejza »

gratulacje,
wyglad faktycznie kojarzy sie z ptaszyskiem.
Obrazek
Adam Korobacz
Posty: 132
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Odp:hms hunter

Post autor: Adam Korobacz »

taki maly bobek, a zagli cala masa - jak to to sie nie wywrocilo oto jest pytanie :)

bardzo ladny model, gratuluje ukonczenia!
Kilo wody pod stopą!
Awatar użytkownika
Lucek
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Odp:hms hunter

Post autor: Lucek »

Dzięki jeszcze raz.Wszystkie rady wykorzystam w następnym modelu(jeszcze nie wiem co to będzie)Na razie chcę skompletować narzędzia i zrobić może coś całego z drewna:huh: :whistle:
Pozdr.
ODPOWIEDZ