Santa Maria

Czyli forum RC.
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: artur »

Slingy napisał:
Dobra, poniosło mnie. Gniew ludzka rzecz. Przepraszam Was za to co tutaj nagadałem, lecz popatrzcie na swoje posty z mojej strony. Szkoda że wszystko się tak skończyło :( Żegnam .


http://www.youtube.com/watch?v=zLL4tIc-Xb8&feature=PlayList&p=B389D4F8EE7EF51F&index=58
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Santa Maria

Post autor: stefan »

Slingy napisał:
Dzięki za coś pozytywnego :) Naprawdę pocieszyłeś mnie ,chociaż wyczuwam nutkę sarkazmu.


O! trafił swój na swego...:laugh: :laugh: :laugh:

Artur, kiedyś przy tej melodii chłopcy strzelali sobie w łeb więc...:laugh: :laugh: :laugh:

A tak na poważnie:
Czy nie ma tu moderatorów? wywalic takiego ciula na zbity ryj, i albo zacznie od początku albo ban. Przecież koga nie jest obowiązkowa, jak sie ktoś nie chce dostosować to nie musi.
Jak zwykle to tylko moje skromne zdanie i jak zwykle moderatorzy mają to w d...tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. I jak zwykle wychodzi że mam rację...:P
P.S. Qurde, zaszalałem, ale mi tego brakowało :laugh: :P
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: myszor »

Fajna ta relacja z budowy Santa Marii . Slingy dla mnie już nie istniejesz . To co napisałeś o kolegach z forum , pokazuje jak potrafisz być chamski . Ciekawe czy twój Tata wie jaki diament wychowuje . Żałosne . A myślałem że jesteś młodym pełnym energi i chęci modelarzem a ty jesteś chamskim MODELEM .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: myszor »

Vegelus a Ty to jesteś "stary pierdziel " czy "młody pierdziel" bo z profilu to nic się nie dowiem . Boisz się czegoś czy masz facjate nie wyjściową ??
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: bartes123 »

Nadal upierdliwie postuję, żądając zdjęć rzeczonego Mayflowera oraz Struga. W jakiej by nie były postaci. No chyba że w planach?
ODPOWIEDZ