Santa Maria

Czyli forum RC.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Santa Maria

Post autor: stefan »

jerry_bee napisał:


koniecznie musisz poznać Stefana ;) :P


Jarek, nie wywołuj (nie wywołaj? )wilka z lasu... :D
Awatar użytkownika
Slingy
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: Slingy »

Ahh ,rozumiem, nie wierzycie ,że mój tata jest tym ,co napisałem. Proszę bardzo ,poczytajcie :http://pl.wikipedia.org/wiki/Izydor_Borys I wiecie co? Chyba sobie pójdę w cholerę. Wy mi nie pomagacie tylko demotywujecie. Zabrałem się za Santa Marię i jązrobię i to chyba moja sprawa. Zrobiłem ten temat na prośbę jedengo z użytkowników.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Santa Maria

Post autor: stefan »

Slingy napisał:
Ahh ,rozumiem, nie wierzycie ,że mój tata jest tym ,co napisałem. Proszę bardzo ,poczytajcie :http://pl.wikipedia.org/wiki/Izydor_Borys I wiecie co? Chyba sobie pójdę w cholerę. Wy mi nie pomagacie tylko demotywujecie. Zabrałem się za Santa Marię i jązrobię i to chyba moja sprawa. Zrobiłem ten temat na prośbę jedengo z użytkowników.


Synku, Tobie się działy popierniczyły, jeśli chcesz sie chwalić swoim tatusiem, mamusią czy kim lub czymkolwiek innym, do tego służy dział "CHWALIMY SIE"

Slingy napisał:

Chyba sobie pójdę w cholerę. Wy mi nie pomagacie tylko demotywujecie.


O jejku! weź nie zartuj! jeśli odejdziesz to koga straci wspaniałego modelarza, nie rób tego bo się powieszę...:woohoo:

A teraz napiszę po stefanowemu...

Baranie jeden! obrażasz się o prawdę, a jesteś tylko smarkiem o wybujałym ego, koga to portal dla poważnych modelarzy, takich jak Ty było już wielu i skończyli tak jak skończyli, czyli w zapomnieniu...i nikt po nich nie płakał :P
Awatar użytkownika
Slingy
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: Slingy »

Do usunięcia
Awatar użytkownika
Slingy
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: Slingy »

Do usunięcia
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Santa Maria

Post autor: oksal »

Slingy napisał:
Andrzej 1 pora nauczyć się ortografii bo popełniasz takie byki ... Np: fszyscy,bżek itp...
Z avatara wynika że stary dziad a i tak nic nie umie... Artur jeżeli twój ojciec był rzeźnikiem to się nie dziwię ,że teraz masz jakieś kompleksy. Pewnie nap**rdalał cię łopatą i dlatego jesteś taki p**ebany. Widzicie? Też mogę być niemiły. Jak to mówią jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie. Tak więc żegnam was i już nigdy więcej się nie zobaczymy.


Szkoda Wojtek, że się we wszystkim mylisz. No cóż, zbyt krótko Żyjesz. Kiedyś będzie Ci wstyd, za to co napisałeś
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Santa Maria

Post autor: Andrzej1 »

Slingy napisał:
Taaak? A teraz ja tobie napiszę coś po swojemu ,j**nięty stary capie. Mam was już serdecznie dość . Zaledwie paru ludzi było dla mnie miłych i można ich wyliczyć na palcach jednej ręki. Zazwyczaj jak ktoś przychodzi to powinno go się miło przywitać ale wy jesteście jacyś spaczeni! Zaledwie jedna osoba (oksal) ciepło mnie przywitał a nie jak reszta od razu krytykuje : NIE RÓB TEGO BO NIE DASZ RADY! BYLI INNI LEPSI I POLEGLI W RC. A CH*J MNIE TO OBCHODZI!! Co z tego że byli inni ja jestem sobą! Mogę tutaj wypisać do kogo ten tekst nie dotyczy : Oksal ,Bartek ,korasonek, Karrex reszta jest chamska i tylko mnie krytykuje. Na inny forum gdy przedstawiłem tą całą sytuację ludzie się dziwią że takie rzeczy mają miejsce.
Andrzej 1 pora nauczyć się ortografii bo popełniasz takie byki ... Np: fszyscy,bżek itp...
Z avatara wynika że stary dziad a i tak nic nie umie... Artur jeżeli twój ojciec był rzeźnikiem to się nie dziwię ,że teraz masz jakieś kompleksy. Pewnie nap**rdalał cię łopatą i dlatego jesteś taki p**ebany. Widzicie? Też mogę być niemiły. Jak to mówią jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie. Tak więc żegnam was i już nigdy więcej się nie zobaczymy.


Pokaż Tacie coś wymodził - będzie dumny.

Z ukłonami
Andrzej Korycki

P.S.
Jakby ktoś chciał skontaktować się z tatą tego wykwintnego modelarza to :
http://www.borysart.netgaleria.pl/
Awatar użytkownika
Slingy
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: Slingy »

Dobra, poniosło mnie. Gniew ludzka rzecz. Przepraszam Was za to co tutaj nagadałem, lecz popatrzcie na swoje posty z mojej strony. Szkoda że wszystko się tak skończyło :( Żegnam .
vegelus
Posty: 476
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Santa Maria

Post autor: vegelus »

Popatrz co za stare pierdziele cię wkurzają i zazdroszczą, że masz normalnego ojca, który pomaga Ci w twoim hobby. Olej ich, nie czytaj ich odpowiedzi a za dwa no może trzy lata dadzą ci spokój albo poszukaj innego forum bardziej normalnego :)
Awatar użytkownika
Slingy
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Santa Maria

Post autor: Slingy »

Dzięki za coś pozytywnego :) Naprawdę pocieszyłeś mnie ,chociaż wyczuwam nutkę sarkazmu.
ODPOWIEDZ