Witam - Byku

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
byku
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2012, 13:25

Witam - Byku

Post autor: byku »

Witam wszystkich.
Na imię mam Bartek i jestem z Tczewa.
Moja przygoda z żeglarstwem i szkutnictwem zaczęła się w 2006 od mojego pójścia do wojska, a konkretniej od trafienia do OSŻMW (Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej) w Gdyni. Tam miałem okazje brać udział w remoncie kilku jachtów oraz późniejszego pływania na nich :D . Krótko przed pójściem do cywila umożliwiono mi zdawanie egzaminu na patent żeglarski 8-) . Jeżeli chodzi o moje doświadczenie w modelarstwie szkutniczym to jestem początkujący. Mając "naście" lat bawiłem się trochę plastikowymi modelami samolotów i czołgów. Z tego co zdążyłem wyczytać na forum, wszyscy doświadczeni modelarze radzą zacząć od sklejenia "Dżonki". Jako że jestem "świeżakiem" nie zamierzam się sprzeciwiać i od tego właśnie modelu zacznę. :)

Pozdrawiam
Bartek "Byku"
Pozdrawiam
Bartek B.
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam - Byku

Post autor: bartes123 »

A niech mnie kule biją!
Tczewianin rodowity, a do tego chce robić dżonkę!
Witam, witam na kogowych deskach.
Kolego, znasz li to miejsce, zaraz przy muzeum w Tczewie, taka "ristorante" pod chmurką koło sklepu monopolowego? A obok latryny, w których Grześ usiłował sprowadzić babcię klozetową na złą drogę... Zaiste urokliwy to zakątek, gdzie z Lipskim oraz Grzesiem Siedem i pół żeśmy się raczyli w zeszłym roku.
Anyway - rób tę dżonkę i koniecznie załóż relację.
Awatar użytkownika
byku
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2012, 13:25

Re: Witam - Byku

Post autor: byku »

Kolego, znasz li to miejsce, zaraz przy muzeum w Tczewie, taka "ristorante" pod chmurką koło sklepu monopolowego? A obok latryny, w których Grześ usiłował sprowadzić babcię klozetową na złą drogę... Zaiste urokliwy to zakątek, gdzie z Lipskim oraz Grzesiem Siedem i pół żeśmy się raczyli w zeszłym roku.


Koło parku, jakieś 50 m od Wieży Ciśnień? Oczywiście że znam. :D
Miejsce to zostało nazwane przez uczniów pobliskiego liceum "Sherwood". :D
Pozdrawiam
Bartek B.
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam - Byku

Post autor: bartes123 »

Sherwood - nazwa jakkolwiek adekwatna, w niewielkim tylko stopniu oddaje urokliwość tego cudownego miejsca, pełnego ciepłych i gościnnych, aczkolwiek niekoniecznie świeżo pachnących tambylców.
Ahoj!
Awatar użytkownika
byku
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2012, 13:25

Re: Witam - Byku

Post autor: byku »

Co do tworzenia przeze mnie "Dżonki" przyznać się muszę że była ona gotowa przed moim przywitaniem się na forum. Nie zakładałem wcześniej relacji bo nie chciałem niepotrzebnie głowy zawracać innym forumowiczom przez co zaśmiecać forum pustymi tematami w razie gdyby projekt nie został dokończony. Jednakże dziś z radością stwierdzam że jest ona gotowa, aczkolwiek miałem małe problemy ze sprzętem fotograficznym i zdjęcia zrobione przeze mnie nie są najlepszej jakości jak również brakuje pewnego etapu tworzenia modelu gdyż wspomniany sprzęt uległ awarii. I dlatego mam pewne obawy co do zakładania fotorelacji. Nie chce po prostu zostać zbesztany przez innych, a pragnę zauważyć z tego co wyczytałem na forum że wiele nie trzeba aby zgarnąć "ochrzan".

Pozdrawiam
Bartek
Pozdrawiam
Bartek B.
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam - Byku

Post autor: bartes123 »

Najkrótsza droga do złapania zjebki, to gadanie o skończonym modelu bez pokazania go...
Dawaj waść zdjęcia. Zrobione komórą, kamerą, aparatem siostry lub sąsiada. Nieistotne, byleby ukończony model na nich cieszył oko.
ODPOWIEDZ