Dzień dobry

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
RobertR
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Dzień dobry

Post autor: RobertR »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Robert, lat 35 i mieszkam w Gdyni. Od długiego czasu zaglądam na to szacowne Forum i postanowiłem w końcu zarejestrować się. Bawię się w modelarstwo z przerwami praktycznie od dziecka, przeważnie dłubałem w kartonie (Mały Modelarz) i w plastyku. W zeszłym roku coś mnie napadło i kupiłem sobie galeon "San Juan" z zestawu Artesania Latina, skończyłem go wiosną i stwierdziłem, że to jest to. Coż, przy budowie tego modelu nie ustrzegłem się błędów, ale zaglądając na to forum dowiedziałem się co zrobiłem nie tak. Po "San Juan" rzuciłem się na głębszą wodę i wziąłem się za "Santisima Trinidad" z zestawu firmy OcCre. Dłubię sobie przy nim w wolnych chwilach i jedyne czego się boje, to żeby kadłub nie spróchniał zanim zamocuję żagle :) .
Awatar użytkownika
Paliwiak1
Posty: 243
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Paliwiak1 »

Witam serdecznie i prosimy o zdjęcia :)
Z poważaniem Paliwiak
Awatar użytkownika
Mitenka
Posty: 50
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Mitenka »

Witam na forum! Ciesze się, mogąc powitać kolejnego członka naszej społeczności.
Jeśli dobrze zrozumiałam, to zbudowanie "San Juan" zajęło Ci mniej więcej rok. Bardzo chętnie zobaczę zdjęcia ukończonego modelu (a także fotki z prac nad nim - jeśli takimi dysponujesz).
Tymczasem życzę dużo wolnego czasu i zapału do pracy przy kolejnym żaglowcu.
Pozdrawiam
Mitenka
______________________________________________________

W stoczni: San Juan Nepomuceno AL
Awatar użytkownika
RobertR
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: RobertR »

Tak, "San Juan" robiłem około roku z długą przerwą wakacyjną. Postaram się wygrzebać jakieś fotki, ewentualnie zrobie parę.
Awatar użytkownika
Gregi
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Gregi »

Witam serdecznie sąsiada :)
Awatar użytkownika
RobertR
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: RobertR »

Przedstawiam kilka fotek, takiej sobie jakości mojego "dzieła". Może i nie powala na kolana ale budowa dała mi sporo satysfakcji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: bartes123 »

Przepiękny model cieszy oczy!
O wiele lepiej jest popatrzeć na taki model, niż ogladać osłów w telewizji lub też odpowiadać na dziecinne zaczepki barana, który ma 10 postów a ferment sieje.
Jeżeli mógłbym Cię prosić drogi Robercie, wrzuć jeszcze parę fotek skończonego statku coby więcej osób oczka swe nacieszyło i już się nie denerwowało. Kodze i nam przyda się kilka dni spokoju ;]
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Dzień dobry

Post autor: grzegorz75 »

No proszę , wzorowo . Przywitanie i od razu zdjęcia modelu, a nie pierniczenie w bambus . Brawo :) . Tak lubię .
Witaj Robercie .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 966
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Dzień dobry

Post autor: ataman »

Witamy!
mam nadzieje, że kolega będzie się aktywnie udzielał, i w zdecydowany sposób merytorycznie ożywi KOGE, pokazując wiele fotek ze swoich dokonań.

A Grzesiowi radzę zapolować na jakiego żubra... dla spokojności nerwów... bo w tym stanie podniecenia możesz się narazić...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RobertR
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: RobertR »

Dziękuję za miłe przyjęcie. Dorzucę jeszcze parę fotek jak zrobię. Nie uważam się za doświadczonego modelarza, miałem sporą przerwę, ale może uda mi się tu coś mądrego powiedzieć w przyszłości. Noszę się z zamiarem założenia relacji z budowy "ST", jednak trochę się wstydzę bo ten model akurat jest tu dosyć popularny i robią go starzy wyjadacze. Do pięt im nie dorastam.
ODPOWIEDZ