Dzień dobry

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Dzień dobry

Post autor: RomekS »

Witam Robert.
To fajne miejsce, chociaż czasami się pokłócimy,
to potem się godzimy.... przy piwku w Tczewie...
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Jarek »

Również chciałbym się przywitać z sąsiadem. Mimo, że obecnie pracuję w UK, to moją keją jest Pruszcz Gdański. Napewno będzie kiedyś okazja spotkać się na żywo przy piwku.
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: rychenko »

Witaj fajny modelik robisz a tymi „starymi” wyjadaczami się nie przejmuj oni tez kiedyś się uczyli, a gwarantuje Tobie ze pomogą ,doradzą jak tylko będziesz tego potrzebował.
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Darkazazel
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Darkazazel »

Jako, że już się odezwałem na forum , to wypadało by się przywiać . Pozwolę to sobie uczynić w wątku mojego brata :P . Podobnie jak on zaczynałem od papieru i dopiero niedawno odkryłem uroki "kornikowania". Pozdrawiam wszystkich i postaram się trochę wiecej udzielać.
Darkazazel
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dzień dobry

Post autor: Darkazazel »

Jako że już się odezwałem na forum , to wypadało by się przywiać . Pozwolę to sobie uczynić w wątku mojego brata :P . Podobnie jak on zaczynałem od papieru i dopiero niedawno odkryłem uroki "kornikowania". Pozdrawiam wszystkich i postaram się trochę wiecej udzielać.
ODPOWIEDZ