ORP "Jaskółka"

Dział poświęcony modelarstwu kartonowemu i kartonowo-fornirowemu plus inne techniki pokrewne
Awatar użytkownika
Edward Blackbeard Teach
Posty: 135
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:ORP \"Jaskółka\"

Post autor: Edward Blackbeard Teach »

Witam Wszystkich Interesantów. Budowa ruszyła znowu od początku. Miałem gotowy szkielet, i przy klejeniu mi się cały powykrzywiał (źle skleiłem, i źle po wycinałem) Niestety tak bywa. Ale niezapomniałem o budowie i zaczołem ciąć szkielet od nowa. Na dniach wstawie jakieś zdjęcia, a teraz mam małe pytanko dla Kogowiczów. Czy znacie jakiś serwis, prucz allegro gdzie bym mógł kupić plany ORP jaskółki? Mam w wersjii elektronicznej i tutaj bardzo więlki podziękowania do JurkaBina i TomaszD za namiary stron. Lecz chciałbym mieć plany w wersji ręcznej:) Takie na papierze. Pozdrawiam i prosze o jakies namiary

Ps. Wczoraj dostałem od Kolegi film na DVD pod tytułem: "Pan i Władca: Na krańcu Świata". Bardzo ciekawy film. Oglądałem na allegro, kosztuje 25.90zł oraz książka (nieczytałem) 16zł. Film o załodze statku brytyjskiego HMS Suprise podczas fojen Napoleońskich. Ładny film, naprawde warty uwagi. Stetek został podczas mgły zaatakowany przez francuski statek, francuzi niszczą ster, załoga HMS Suprise wyskakują do łodzi i holują statek do mgły, cudem ocaleli. Do końca filmu ścigają ten statek. Polecam

Ps. http://pan.i.wladca.filmweb.pl/ Link do recencji filmu:)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:ORP \"Jaskółka\"

Post autor: Zbyszek »

Od czasu do czasu musisz wejść sobie nie tylko na allegro ale takze na ebay moze tam coś znajdziesz no niestety dzis Jaskółki nie było. A tu link. http://kolekcje.listings.ebay.pl/Modelarstwo_Plany-modelarskie_W0QQfromZR4QQlopgZ2QQsacatZ69822QQsocmdZListingItemList
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Edward Blackbeard Teach
Posty: 135
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:ORP \"Jaskółka\"

Post autor: Edward Blackbeard Teach »

Dzięki Zbyszku za odpowiedź tak szybką. Nieoglądam E-bay z tej racji, że sądze że Allegro u nas w Polsce króluje dlatego nieoglądałem innych serwisów. Teraz już będe:) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Edward Blackbeard Teach
Posty: 135
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:ORP \"Jaskółka\"

Post autor: Edward Blackbeard Teach »

Paczka z Sklepu z Polistyrenem przyszla:) Super material, zamowilem rowniez najbardziej standardowy nozyk OLFY, i jest o niebo lepszy niz te ktore posiadam. Zastanawiam sie teraz czy robic Piankowanie, czy tylko rufe zapiankowac, bo zamowilem kilka płatów chyba 0,5 albo 0,25mm i niejestem pewny czy sie zdecyduje czy robicposzycie, czy piankowac i szpahlowac? Co radzicie, po dzisiejszej pracy wstawie jakies fotki:) Robie poklad, i tu juz napotykam bledy, robilem wedlug wycinangi, i 10wrega, zaraz przy rufie niejest symetrzyczna, bede to musial korygowac. pozdrawiam.
ODPOWIEDZ