Marzenie rc "Czarek"

Czyli forum RC.
Kobol
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: Kobol »

Powiem tak dla tych którzy nie zauważyli daty w której zacząłem budowę a było to nie cały rok temu więc od tego czasu przewertowałem wiele materiałów no i wykreśliłem parę rysunków jak by to miało wszystko działać może faktycznie się mylę ale dla wytrwałych nie ma rzeczy nie możliwych trzymajcie kciuki może się uda. A ja jestem człowiekiem z nad jeziora więc raczej miejsce do wypróbowania czarka posiadam i to jak działa wiatr na żagiel nie raz już doświadczyłem pozdrowienia dla optymistów a dla pesymistów więcej wiary w marzenia.;)
Awatar użytkownika
ryszardw
Posty: 898
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: ryszardw »

To wypada życzyć Ci powodzenia i dużo szczęścia w realizacji pomysłu.Kto wie świat do odważnych należy.Koledzy zawsze Ci pomogą.W najgorszym wypadku zaczniesz od nowa a to żaden dramat.R.
Awatar użytkownika
paniol2005
Posty: 92
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: paniol2005 »

Odświeżę trochę temat , bo sam buduję coś podobnego (a każdy pomysł na wagę złota).
Jak postępy w budowie ?
Pozdrwiam - Tomek
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: Jarek »

paniol2005 napisał:
....
Jak postępy w budowie ?


Wszystko wskazuje na to, że kolega Kobol (tak jak koledzy prognozowali i tak jak to się nagminnie zdarza na etapie szkieletu kadłuba) - POLEGŁ i skończyło się na marzeniu.
Awatar użytkownika
paniol2005
Posty: 92
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: paniol2005 »

Hmm , szkoda , a tak się ciekawie zapowiadało.
Pozdrwiam - Tomek
Kobol
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: Kobol »

Witam

Muszę się połowicznie zgodzić z kolegami ponieważ pomysł nadal jest i kadłub nadal czeka na półce i prosi się o skończenie ale najgorszym co może być w takim przedsięwzięciu to finanse i tu się drodzy koledzy przyznam poległem na całej linii, może jestem za skąpy a może się obawiam kryzysu ale w tej chwili wydawanie kasy na aparaturę serw itd. to wydatek w rzędzie 500 zł a jako biedny student…
Muszę za to przyznać, że nie próżnuje i znalazłem parę ciekawych stron internetowych poświęconych modelarstwu RC to jedna z nich:

http://www.cocatrez.net/Water/RC_SquareRiggers/RC_SquareRiggers.html

Mogę tylko liczyć na to, że ten dziwny kryzys minie i ceny wrócą do normy i nie będą bzdurnie zawyżane bo bardzo bym chciał zobaczyć Czarka na wodzie ale w tej chwili są ważniejsze priorytety finansowe i przyjemności trzeba odłożyć na bok. Podsumowując nic mnie nie tłumaczy trzeba zacisnąć pasa.

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam, że zawiodłem. :blush:
Kobol
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: Kobol »

a kolega Tomasz co podobnego buduje??? :)
Awatar użytkownika
paniol2005
Posty: 92
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: paniol2005 »

Pozdrwiam - Tomek
Kobol
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Marzenie rc

Post autor: Kobol »

No widzę, że to będzie cudo tylko szkoda że ze śrubą :)
Awatar użytkownika
Irek350
Posty: 137
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Marzenie rc \"Czarek\"

Post autor: Irek350 »

Poszycie na dziobie chyba Ci nie wyszło ?
Dlaczego użyłeś tak krótkich listewek?
ODPOWIEDZ