K&M Jacek17 Budowa

indywidualne relacje z budowy uczestników projektu Karl und Marie
Awatar użytkownika
jacek17
Posty: 33
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: jacek17 »

Witam!
mam prośbe- a raczej pytanko: czy ktoś z kolegów mógłby podać wymiary elementów na pokładzie? Plany z których korzystam to te na kodze i nie ma tam takich szczegółów:unsure: (bez urazy Jerry Bee) i myśle że nie tylko ja ich potrzebuje więc...to tyle mojej prośby. (wkrótce znów będą pytania :silly:
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: Zbyszek »

Jarek obiecał że dorysuje elementy pokładu więc trochę cierpliwości.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
majster
Posty: 58
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Stanis\u0142aw\u00f3w","desc":"Stanis\u0142aw\u00f3w,gmina Stare Babice,powiat warszawski zachodni,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2801003","lng":"20.749

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: majster »

Witam.Napisałeś że pokład wykonałeś poza modelem a więc płaski.Pokład na modelu ma dwie krzywizny,wzdłużną wklęsłą i poprzeczną wypukłą czy po nałożeniu pokładu na model mogłeś obie uzyskać bo na zdjęciach nie bardzo widać.Pozdrawiam MARIAN..
60+2;iK&M już w porcie
Awatar użytkownika
jacek17
Posty: 33
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: jacek17 »

po zrobieniu pokładu przykleiłem go do kadłuba i docisnołem ten pokład dwoma torebkami z piachem i krztałt się wyrobił:)


pozrówki
Awatar użytkownika
jacek17
Posty: 33
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: jacek17 »

witam wszystkich:) może zaczne tak...bardzo chciałbym przeprosić kolegów za moją bardzo ubogą relację, ale nie lubie krytyki, ani sie chwalić. Pewnie wielu z was pomyślało że to tylko takie początkowe natchnienie mnie złapalo i że zaraz zrezygnuje,ale ja podszedłem do pracy bardzo optymistycznie i.......
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szalupa jest w trakcie budowy. za jakiś czas wstawie więcej fotek
pozdrawiam Jacek17
zimon
Posty: 101
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: zimon »

Jacku krytyka jest twórcza :) ale nie o tym chciałem pisać, zwróć uwagę na olinowanie, gdyż widze ze popełniłeś drobny błąd w tej materii, a dokładniej kolory lin, na żaglowcach mam do czynienia z olinowaniem ruchomym i stałym ale to pewnie już wiesz, tyle tylko ze nie są one tego samego koloru przejrzy relacje kolegów którzy już się z tym uporali a przekonasz się ze ma to znaczenie. Nie chodzi o to ze sie wymądrzam czy zwracam uwage na czyjeś bledy a nie na swoje, jeszcze nie doszedłem do tego etapu, ale wiem z relacji kolegów ze należy na to zwrocic szczególna uwagę. Pyzatym jest dobrze. Ważne ze sie tobie podoba a to jest najważniejsze.
pozdrawiam i czekam na zdjęcie szalupy :cheer:
"Ogłada przychodzi z miast, mądrość z pustyni"
zimoni@wp.pl
Awatar użytkownika
jacek17
Posty: 33
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: jacek17 »

miałem po ręką tylko takie liny, i nie wiedziałem że to masz aż takie znaczenie. :blush: Ale teraz to juz chyba ,,po herbacie"...chyba że są jakieś sposoby na zmienienie kolorów lin po założeniu na statek?
Awatar użytkownika
jacek17
Posty: 33
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:K&M Jacek17 Budowa

Post autor: jacek17 »

witam ponownie...podobno "trening czyni mistrza" więc nie traciłem czasu i postanowiłem pobawić się z dżonką. Nie robiłem oddzielnej relacji z budowy, poniewarz wątpiłem w to że wogóle coś wyjdzie...jednak "coś" jest. Z szalupą do K&M się jeszcze trochę pomęcze..z tej co robiłem teraz wyszedł tylko wrak, ale fajnie wygląda w akwarium taty:lol: będe jeszcze prubował.
A nizej zdjęcia DŻONKI
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ