uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: grzegorz75 »

Oczywiście Panowie , zgadzam sie jak najbardziej ze wszystkim co piszecie . Wodzu być może został lekko przeciągnięty ( nie uczestniczyłem w tym :-) ) pod kilem . Lekko , bo Wodzu rokuje na przyszłość i nie jest dzieckiem , które dostało internet na wakacje i postanowił sobie popisać . Zresztą , większosć z nas wie , po kilku wpisach nowego użytkownika , czego można się po nim spodziewać . Natomiast z głupotą i debilizmem trzeba walczyć bezwzględnie , bo "chamstwo " i "niekultura" jest przy głupocie pełną pełną amatorszczyzną, chlebkiem z masełkiem . Jeżeli chcecie tolerwoać wpsisy typu " hello ziomy pozdro600 , jak ktoś ma jakieś skany planuw to niech wżuci , bo mam se zamiar zbódować .... " to tolerujcie . Ja nie będę. Do czego takie przygłupy są potrzebne ? Argument typu ,że " jak coś mnie denerwuje/nie interesuje, to nie czytam/ nie zaglądam" , nie przemawia do mnie . Ja lubię awantury , lubie się wykłócać o swoje , a przede wszystkim nigdy nie ustępuję debilizmowi . Nie ważne czy to forum , czy realna codzienność . Mam dość radykalne poglądy i dzięki temu radzę sobie doskonale w przeróżnych , nawet dosłownie ekstremalnych sytuacjach w życiu . Tyle .
Zarzuty w stylu , że przez takie gadanie , wspołmodelarze się zniechęcają itp też do mnie nie docierają . Jak się zniechęcają , to ich problem . Widocznie nie zależy im , by udowodnić , że jest inaczej . To nie są modelarze . Pianie z zachwytu nad jakaś pokraką nic nie wnosi dobrego dla autora , tym bardziej , że autor takiego dziwoląga wychamranego zębami nic nie bierze do głowy , gdy ktoś starszy i bardziej doświadczony daje mu jakies wskazówki . Taki też potrafi jeszcze naciupać , za to , ze ktoś mu śmiał zwrócić uwagę - choćby ostatnia niedawna akcja z takim kasztanem z falistej tektury na tle serwet , mebli i wzorzystego dywanu o jakości zdjęć z wczesnego baroku . Jaki jest sens czegoś takiego ? Wstawiać zdjęć na których nic nie widać oprócz obsmarkanego obrusa ? Nad czym się tasować ?

Telepie mnie , kiedy widzę wątki pod tytułem "mam zamiar zbudowac " ... KOGO TO OBCHODZI ? PO CO INFORMOWAĆ O TYM CAŁY ŚWIAT ?

Uprzedzam , by nie chwytano mnie zaraz za słówka - druga część mojej wypowiedzi ( o głupocie) nie dotyczy Wodza , ani żadnej rzeczy która jego jest .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: radek »

Stefan,
Dyskusja nie jest tylko o tobie nie pochlebiaj sobie ;) Co do blokowania konta - też nie ma sensu, zabawniej jest Ciebie moderować :D

Uwaga ogólna:
Proponujję aby zamiast pisać o tym co kogo denerwuje i dlaczego wnosić konstruktywne pomysły co zrobić, aby było lepiej.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: stefan »

radek napisał:

Uwaga ogólna:
Proponujję aby zamiast pisać o tym co kogo denerwuje i dlaczego wnosić konstruktywne pomysły co zrobić, aby było lepiej.

Pozdrawiam.


Wytruć debili, zwolnić moderatorów bo i tak nic nie robią (ja sie nie liczę :P )
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: myszor »

No no no ! Widzę że sam miód płynie z Naszej Kogi . Nie ma to jak „s rana” poczytać miłe słowa . Znaczy się wszystko po staremu . Ilu Polaków tyle opinii . Ja już sam nie wiem czy pisać czy nie . Zawsze będzie ktoś komu się to nie spodoba i afera gotowa . Odchodzę na bok . Ja w tym nie będę brał udziału . Są mądrzejsze osoby które wiedzą jak pomóc Naszej Kodze . Na pewno nie będę nikomu ubliżał i nie wypowiadał się na temat jego pracy . Mam swój temat i tam będę pokazywał . Szanuje Was wszystkich koledzy i nie mam zamiaru kłócić się z nikim . Pozdrawiam .:)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
goldie
Posty: 128
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: goldie »

Uwaga ogólna:
Proponujję aby zamiast pisać o tym co kogo denerwuje i dlaczego wnosić konstruktywne pomysły co zrobić, aby było lepiej.


Znowu głębokie filozoficzne zapytanie :) ... cytując klasyków "- może zróbmy tak, aby krytyki w ogóle nie było".
Pisanie o tym, co kogo denerwuje też jest formą polepszania, czy to swojego samopoczucia (zgodnie z zasadą - nic mnie tak nie cieszy jak ludzka krzywda), czy ogólnie pojętego dobra forum.
Może wystarczy, kiedy my będziemy lepsi, bardziej merytoryczni i wyrozumiali (nie dotyczy Stefana).
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: radek »

goldie napisał:
Znowu głębokie filozoficzne zapytanie :)

Czemu znowu?
Może wystarczy, kiedy my będziemy lepsi, bardziej merytoryczni i wyrozumiali

Tu się zgodzę.
Cały ten wątek ma na celu 2 rzeczy - ustalenie jakiś nowych form zachowań oraz zastanowienie sią nad swoją postawą - każdego forumowicza z osobna.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
Rado
Posty: 322
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: Rado »

Chyba dość proste- są dwie opcje. Jeśli Koledzy Czcigodni Założyciele Wielce Zasłużeni TM chcą mieć prywatne forum- prosta sprawa- wystarczy odciąć dostęp do zakładania kont, usunąć te które nie pasują do świetlanej wizji i już, załatwione. Nie będzie nowych, nie będzie pytań o rzeczy o których "wszyscy wiedzą"- będzie małe grono znających się i lubiących. Prosto i czysto.

Jeśli z kolei Koga ma być powszechnie dostępna to pojawianie się powtórek i rożnej maści błędów tak w redakcji jak i merytoryce postów jest nieuniknione. Są na każdym bez wyjątku forum, niezależnie od obostrzeń i sankcji. Jedyną drogą do zachowania poziomu jest nie "opierdalanie" tylko moderacja. Bez rzucania mięsem i traktowania nowych jak szmaty bo to doprowadziło już w tej chwili do tego że jeśli ktoś z młodych (zresztą nie tylko młodych) mówi w sieci o Kodze, to mówi źle- jako o siedlisku nadętych, chamowatych buców.
http://erka.ovh.org/
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: halny55 »

Witam,
super koledzy kogowicze.W wolnej chwili przy remoncie mojej Vitki,bardzo fajnie czyta się te wszystkie opinie,zdania,poglądy itp.Jest to nie zła rozrywka.Sami doskonale wiecie,że te dyskusje do niczego nie doprowadzą.Uspokójcie się i dajcie spokój tym kłótniom.A myślałem,że modelarstwo i ci,którzy się tym zajmują,jest czymś szczególnym.Że są to ludzie,jakby z innej gliny ulepieni.
Ale co tam...faktycznie,jak komuś nie pasuje bytność na kodze,po prostu niech się wyrejestruje i nie zajmuje miejsca na serwerze.
Pozdrawiam wszystkich
Jurek Rosłan (halny55)
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: Leon27 »

A ja na to wszystko:

A wiecie że znależli Arkę Noego na górze Ararat??? Heheheh .
Tu się wielkie rzeczy dzieją a Wy tu prawicie jak szlachta zaściankowa :-)

Linki do relacji z odkrycia Arki:

http://www.tvn24.pl/0,1653908,0,1,arka-noego-odnaleziona,wiadomosc.html
http://wiadomosci.onet.pl/2161522,16,na_99_9_procent_to_arka_noego,item.html

No i ten sam artykuł filmikiem

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2949640/Noahs-Ark-found-in-Turkey.html

Nie kłóćmy się bo będzie nowy potop :-)
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:uwagi/obelgi - prośby i propozycja

Post autor: jerry_bee »

Leon, a plany, GDZIE SOM PLANY?!?!? i czy KTOS MOZE PODESLAC MI SKANY PLIZ?!

wszyscy powiedzieli, co wiedzieli, więc zakończmy już to lanie wody, bo Stefan znowu się wnerwi i komuś sprzeda wiązankę.

EDIT: no i Myszor nam wymięknie, a byłaby szkoda. chłop najwyraźniej nie wie kiedy żartujemy, a kiedy nie.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
ODPOWIEDZ