Zaproszenie do Kijowa

Zmiany na stronie i inne związane z witryną.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1878
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Zaproszenie do Kijowa

Post autor: mirek »

Mój przyjaciel z Kiowa przesłał w imieniu organizatorów takie zaproszenie :
Drodzy przyjaciele!
27-29 września 2013 w Kijowie odbędzie się międzynarodowy konkurs "Kyiv Open Cup, kartonowe i drewniane modele żaglowców .
spotkanie przedstawicieli komitetu organizacyjnego "Cup of Kijowie" oraz grupy inicjatywnej modelarzy budujących modele oryginalnych drewnianych statków żaglowych. Po spotkaniu komitetu organizacyjnego popełnił kilka ważnych decyzji:
1. Ze względu na fakt, że na Ukrainie nie ma takiego konkursu, w którym modelarze, modele z zestawów np. De Agostini mogą zaprezentować swoje prace szerokiej publiczności, z wyjątkiem Mistrzostw Ukrainy ( przepisy NAVIGA) nasz konkurs stanowi platformę dla tego rodzaju twórczości.
2. Przedstawiamy cztery klasy dla seniorów i juniorów: C1 (modele żaglowców ) C3 (zwykle dzielone segmenty, itp.); C8 (przemysłowe zestawy) i C8 B (zestawy np. De Agostini ).
Zapraszamy wszystkich modelarzy do udziału w naszym konkursie!
Jeżeli kolegów interesuje ta impreza będę zamieszczał więcej informacji w miarę jak one będą się pojawiać . Myślę ,ze można zmontować ekipę i udać się na Ukrainę
Może niezbyt precyzyjnie jest to przetłumaczone na język Polski z Ukraińskiego , ale w wystawie - konkursie mogą brać udział wszystkie modele jednostek pływających z kartonowymi włącznie
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ