Błąd wczytywania

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: radek »

Zdjęcia odtworzone. Po pierwsze: mam backup z 2006 roku, po drugie zdjęcia cały czas były, znajdowały się zwyczajnie na innej ścieżce.
Możecie sprawdzić, czy relacje już wyświetlają się prawidłowo. Jeżeli nie to proszę o info (w sposób normalny, bez zbędnych komentarzy). Mam kilka uwag:
- Romku: jako informatyk wiesz, że czasami takie rzeczy się zdarzają i że takie rzeczy przywraca się z backupu. Nie ma co tu pisać, żeby usunąć całe wątki.
- Mirku: zamiast siać ferment, że wszystko ginie lepiej zwyczajnie to zgłosić. Tym bardziej, że problem dotyczył tylko lat ubiegłych i nie dzieje się non-stop.
- Trochę to się śmiesznie czyta, jak wielu z Was pisze co powienienem a co nie. Szczególnie, że jak szukałem admina to zapadła cisza.

Jeżeli macie jakieś zarzuty to znajdźcie mi admina, co trzyma przez tyle lat backupy hobbistycznego serwisu www. Jeżeli takiego znajdziecie, albo w ogóle znajdziecie admina, który nie bałby się administrować kogą biorąc pod uwagę odpowiedzialność prawną to zapraszam.

RCzarnec - daj mi link na PW do pobieralni, bo niestety nie mogę tego znaleźć.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 922
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: jerry_bee »

Radek, jak to w życiu bywa - najlepiej nie rób nic, wtedy będziesz miał święty spokój ;)

swego czasu w dziale 'Pliki" ja sam osobiście robiłem porządki, bo bałagan był niemiłosierny i chyba wcale nie z winy Admina. kurs Roberta oczywiście cały czas jest tutaj. całkiem więc możliwe, że po prostu w relacji był gdzieś odnośnik do starego 'położenia' kursu. jeśli Autor ma możliwość, to proszę o poprawienie.
--------------------------
pozdrawiam, jerry_bee
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: RomekS »

radek napisał:
Mam kilka uwag:
- Romku: jako informatyk wiesz, że czasami takie rzeczy się zdarzają i że takie rzeczy przywraca się z backupu. Nie ma co tu pisać, żeby usunąć całe wątki.


RomekS napisał:

Być może jest jakieś archiwum z 2005 i 2006 roku. Nie wiem.


Można przecież dać jakąkolwiek informację, że w związku
z atakiem przez pewien czas nie będzie widać tego czy owego do czasy przywrócenia z kopii zapasowej.
A tak to potem są niepotrzebne frustracje z obu stron.
Ważne, że już jest OK. Nie ma co się irytować.
:)
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: artur »

Panowie konsensus pokojowy i po zawodach ;)
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
rczarnec
Posty: 283
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: rczarnec »

Odnośniki w wątku o Alibre zaktualizowane. Dobrze że pliki są, po potrzebuję sam skorzystać z moich nauk (w końcu to już ponad trzy lata...), a ja sam doświadczyłem awarii mojego NASa - niestety miał tylko jeden dysk.
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: ataman »

artur napisał:
Panowie ..... i po zawodach ;)



Hmm.. nie chciałbym tu dalej siać fermentu... ale w Złotej Łani zdjęcia wróciły, natomiast w kurische fiszerkanie ciągle ich nie ma..:(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: radek »

daj link
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: ataman »

http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,11192/catid,7/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: radek »

Już jest, tyle że to była relacja z 2007 a nie 2005-2006.
Jeżeli czegoś jeszcze będzie brakować, dajcie link.
Pozdrawiam serdecznie,
Radek
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: mirek »

radek napisał:
- Mirku: zamiast siać ferment, że wszystko ginie lepiej zwyczajnie to zgłosić. Tym bardziej, że problem dotyczył tylko lat ubiegłych i nie dzieje się non-stop.


Nigdy nie było moim celem sianie fermentu , nie wiem skąd takie przypuszczenia ?
Tak oczywiście Radku masz racje , że należało zgłosić problem , tylko nasuwa się pytanie : Jak to zrobić ?
1.Skoro próba kontaktu poprzez komunikator Tlen.pl skończyła się niepowodzeniem
2. Próba kontaktu na PW efekt taki sam
3. Próba kontaktu telefoniczne nie powodzenie .
Z dużą uwagą przeczytałem wpis Radka kilka razy i doszedłem do wniosku , że raczej nie ma miejsca dla takiego moderatora który nie może się skontaktować z administratorem i do tego sieje ferment.
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ