Błąd wczytywania

Tu mozna narzekać i pisać o sprawach nie związanych z tematami forów
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:Błąd wczytywania

Post autor: radek »

Zgłosiłem do supportu, coś rozbili, ale na razie nie wiem co. Macierz synchronizuje się od początku, więc problemy mogą być jeszcze przez jakiś czas. Zobaczymy. Ja monitoruję cały czas sytuację.

Pozdrawiam.
Radosław Kubera
Koga Portal
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania

Post autor: mirek »

Ja na tych nowinkach technicznych się nie znam Wiem tylko dwie rzeczy :
1. Koga kuleje od pewnego czasu
2. Zbyszek jest słowny , więc Radku już rwij do apteki ;) ;) bo lepiej być zabezpieczonym licho nie śpi a okazja możne być nie wiadomo kiedy
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Błąd wczytywania

Post autor: Andrzej1 »

mirek napisał:
...
2. Zbyszek jest słowny , więc Radku już rwij do apteki ;) ;) bo lepiej być zabezpieczonym licho nie śpi a okazja możne być nie wiadomo kiedy


Lepiej niech se kupi hantle albo ekspandor.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Błąd wczytywania

Post autor: RomekS »

Tak się zastanawiam nad sensem wstawiania fotek do relacji.
Od roku 2005 na Forum zamieściłem ponad 2000 fotek w rożnych relacjach.
Sporo fotek wcięło. Relacje bez fotek są bezwartościowe. Można je skasować.
A zatem roszę o skasowanie moich relacji bez fotek.

Szkoda było czasu i pracy. :(
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Błąd wczytywania

Post autor: myszor »

Witam . Jestem na tym Forum nie dużym stażem ale całkowicie się zgadzam z Romanem . Relacje bez fotek to jest , jak ktoś powiedział na Forum , bełkot . Jestem ZA . Pozdrawiam .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
krzwoj
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Błąd wczytywania

Post autor: krzwoj »

RomekS napisał:
.....Sporo fotek wcięło. Relacje bez fotek są bezwartościowe. Można je skasować.
..... :(


Niestety to przykra prawda - próbowałem ostatnio przejrzeć po raz kolejny niektóre Twoje relacje i d.... .
Strasznie żałuję, że przeglądając je wcześniej nie zapisałem u siebie na kompie.

Sądzę, że najwyższy czas coś z tym zrobić. Może warto zastanowić się nad sposobem robienia kopii bezpieczeństwa naszego forum. Być może wiąże się to z jakimiś kosztami - myślę jednak, że warto o tym podyskutować i podjąć jakieś działania. To co jest tutaj (na forum) umieszczane przez forumowiczów przez lata, niewątpliwie jest tego warte - do tego chyba nie trzeba nikogo przekonywać.
Awatar użytkownika
Tomek Aleksinski
Posty: 410
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania

Post autor: Tomek Aleksinski »

radek napisał:
Zgłosiłem do supportu, coś rozbili, ale na razie nie wiem co...


Noooo, jak oni beda to sukcesywnie rozbijac, to nic dziwnego ze Koga chodzi jak chodzi!

Nie znam sie zanadto na tych rzeczach, ale wydaje mi sie, ze tu zamiast mlotka trzeba uzyc glowy! ;)
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Błąd wczytywania

Post autor: RomekS »

Witam.
Najbardziej szkoda K&M (dobrze, że mam kopię w postaci 120 stron opisu i fotek na A4 .doc)
Dla budujących mogę wystawić na jakimś bezpiecznym serwerze.

Natomiast te moje tematy (w każdym po kilkadziesiąt lub kilkaset fotek ) są bezwartościowe...

Wodnik tapetowy
Wodnik
Fotorelacja Wodnik 50
Gretingi do Wodnika
Ścierarka bębnowa
Narzędzia modelarza
Szlifierka tarczowa do forniru
Prosty sposób wykonania okuć
Rexon SS 16A
Info dla budujących „Ropa”
Karl und Mary
Prosta minitokarka
Info o cięciu listewek
Info o heblowaniu listewek
Proxxon za 30 zł
Luźne liny
Santa Maria 1:50 fotorelacja
Przyrząd z HDD
Dżonka
Dżonka RomekS
Dżonka 2
Jak robiłem żagle
Santa Eulalia
Jacht motorowy Alice z kartonu
Alice RC
Nina 50 fotorelacja

Można je wykasować w całości ..

Być może jest jakieś archiwum z 2005 i 2006 roku. Nie wiem.
Fotki mam na różnych dyskach, ale nie za bardzo chce mi się to odtwarzać.
Awatar użytkownika
rczarnec
Posty: 283
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Błąd wczytywania

Post autor: rczarnec »

Tak samo zniknął mój kurs Alibre Xpress z pobieralni. Co ciekawe jak próbuję dostać się tam przez odpowiedni post w forum, to się dowiaduję, że podlegam procedurze antyleechingowej.
Pozdrowienia
Robert Czarnecki
Awatar użytkownika
Karrex
Posty: 1194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Błąd wczytywania/Zdjęcia i nie tylko

Post autor: Karrex »

Pisząc, że w niektórych relacjach zniknęły zdjęcia nie spodziewałem się, że jest to na tak szeroką skalę.
Teraz widzę sens prowadzenia relacji przez innych kolegów na kilku forach równolegle, ale to nie zwalnia admina od udoskonalenia naszego forum pod względem bezpieczeństwa (czy wręcz zagwarantowania bezpieczeństwa).

RomekS napisał:
Witam.
Najbardziej szkoda K&M (dobrze, że mam kopię w postaci 120 stron opisu i fotek na A4 .doc)
Dla budujących mogę wystawić na jakimś bezpiecznym serwerze.

Natomiast te moje tematy (w każdym po kilkadziesiąt lub kilkaset fotek ) są bezwartościowe...

Można je wykasować w całości ..

Być może jest jakieś archiwum z 2005 i 2006 roku. Nie wiem.
Fotki mam na różnych dyskach, ale nie za bardzo chce mi się to odtwarzać.


Romku wg mnie to szkoda (i to wielka) wszystkich relacji. Byłbym za odtworzeniem, a nie usuwaniem ale oczywiście po zabezpieczeniu (i zagwarantowaniu bezpieczeństwa) przed utratą danych.
Myślę, że poczekajmy na wiadomości od Radka, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.

Pozostaje też kwestia dublujących się postów (bo to się zdarza nie tylko po przekroczeniu jakiegoś limitu czasu na napisanie postu) czy "latających holendrów" Andrzeja (myszora), gdzie tworzą się nowe tematy zamiast kontynuacji.

Poruszę jeszcze temat załączania zdjęć, mianowicie raz załączają się w prawidłowej kolejności czyli od 1 do 5, innym razem od 5 do 1, a jeszcze innym na chybił trafił - "random" prawdziwy. Brak jakiejś reguły, co utrudnia kolegom (zwłaszcza nowym) w zachowaniu chronologii. Ale to już tak na marginesie, bo być może z tym nic się już nie da zrobić :( .

Oczywiście to nie wszystkie niedoskonałości
Twoja poczta - załączniki???,
Twoje galerie???
Ftp???,
archiwum wiadomości wysłanych???
Ale nie wszystko na raz i od razu. Bez tych rzeczy forum może funkcjonować, ale bez zdjęć to już nie jest to. I to jest sprawa priorytetowa (przynajmniej dla mnie).

EDIT

rczarnec napisał:
Tak samo zniknął mój kurs Alibre Xpress z pobieralni. Co ciekawe jak próbuję dostać się tam przez odpowiedni post w forum, to się dowiaduję, że podlegam procedurze antyleechingowej.

Mam ten sam komunikat.
.
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo


Obrazek
ODPOWIEDZ