Syrena - moduł Conrada

Czyli rozmowy o wszystkim i niczym, techniki modelarskie i warsztat modelarski
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Syrena - moduł Conrada

Post autor: Jarek »

Witajcie.
Mam takie pytanie do Was : Czy ktoś z Was ma i używa moduł dźwiękowy o który pytam :

Screenshot_2022-11-26-11-40-13-32_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Zanim go zakupię (cena tego urządzenia jest dość znaczna), to chciałbym najpierw usłyszeć. Nigdzie nie mogę znaleźć filmiku . Czy ktoś z Was jeżeli posiada mógłby mi wysłać próbkę dźwięku.
O szczegółach porozmawiam już z konkretną osobą.
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: futaba »

Jeśli jakość jest podobna jak w tej wersji https://www.youtube.com/watch?v=UUQcrXP ... stafhunter , to chyba wart swojej ceny. Ale ja zastanowiłbym się czy nie zainwestować już w porządny moduł dźwiękowy np. Benedini - jest znacznie droższy, ale tam masz wszystko co sobie zamarzysz - silnik i sygnałówkę, a sam możesz to skonfigurować i dodać dowolne dźwięki np. komendy załogi czy pokładowego psiaka :)
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
futaba
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: futaba »

Choć jak patrzę na stronę producenta, to w tym module są dźwięki syren https://viessmann-modell.com/en/product ... dule-siren Masz tam dźwięki do odsłuchania.
Pozdrawiam
Grzegorz Jermołaj
Pływające i latające RC.
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: Jarek »

Druga, lub czwarta pasowała by chyba do "Szkwała".
Pozostałe to takie uliczne.
rekmak
Posty: 47
Rejestracja: 21 lis 2011, 18:53

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: rekmak »

A może pojedynczy moduł Conrada. Jeden dźwięk bez kombinacji. Dość dobry dźwięk syreny. Tani a poza tym można zrobić samemu. Jest schemat. Mam trzy samorubki. Jest też dźwięk diesla ale to prykanie raczej do małego kutra a nie do silnika wielocylindrowego.
woznylech
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2022, 14:30
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: woznylech »

Moduł syrenowy Conrad to elektroniczny moduł, który pozwala na odtworzenie dźwięku syreny policyjnej, strażackiej lub pogotowia ratunkowego. Moduł ten jest przeznaczony do montażu w modelach samochodów, pojazdów specjalnych, pojazdów strażackich, pojazdów ratowniczych, jak również w pojazdach kolejowych.

Moduł ten jest wyposażony w kilka trybów działania, w tym tryb ciągły, tryb migający oraz tryb krótkiego impulsu. Moduł posiada również regulację głośności, dzięki czemu można dostosować poziom dźwięku do indywidualnych potrzeb.

Moduł syrenowy Conrad jest łatwy w montażu i posiada przewodnik instalacji, który pozwala na łatwe podłączenie do pojazdu. Moduł jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i niezawodność.

Jakość dźwięku jest bardzo dobra i wiernie odwzorowuje dźwięk syreny policyjnej, strażackiej czy pogotowia ratunkowego. Moduł jest bardzo przydatny dla osób które chcą zbudować modele pojazdów z działającymi syrenami

Podsumowując, moduł syrenowy Conrad jest solidnym i niezawodnym rozwiązaniem...




_________________________________
https://www.rst.software/blog/how-to-bu ... lete-guide
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Syrena - moduł Conrada

Post autor: Jarek »

Gdybym nie musiał czytać, a przeczytała byś mi swój wpis, pomyślał bym, że słyszę reklamę modułu "Conrada" w TV :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ