[K] Poszukuję HMS Victory Shipyard-offset

Opisy budowy jednostek żaglowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Art-UR
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2015, 20:24

[K] Poszukuję HMS Victory Shipyard-offset

Post autor: Art-UR »

Poszukuję kartonowego opracowania HMS Victory Shipyard ale wyłącznie na wydruku offsetowym.
Proszę o info w tym wątku lub na PW.
Ewentualnie jeżeli ktoś z Was ma na zbyciu arkusze z poszyciem burt (może być wydruk cyfrowy np. nr 41).
Z góry dzięki.
Art
Awatar użytkownika
Kon_Bar
Posty: 371
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: [K] Poszukuję HMS Victory Shipyard-offset

Post autor: Kon_Bar »

Art - zanim koledzy cię "zjedzą" (zwyczajowa ścieżka zdrowia za brak przedstawienia się w przywitalni) przyznaj się, że masz niezłe osiągnięcia w modelarstwie ;) :
Bismarck

Myślę, że jeżeli powiesz, że szukasz tego Victory dla siebie to ktoś z kolegów na pewno Cię wspomoże (chyba, że z zawiści nie, ale wtedy sam sobie jesteś winien - robisz za dobre modele :lol: )

Fajnie gdybyś ze swoimi tematami "wodnymi" zagościł na Kodze.
Awatar użytkownika
Art-UR
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2015, 20:24

Re: [K] Poszukuję HMS Victory Shipyard-offset

Post autor: Art-UR »

No tak, oczywista racja.
Na moje usprawiedliwienie jest fakt, że jestem jeszcze młody (48 latek) i zbyt emocjonalnie reaguję "jeszcze" na pewne okoliczności 8-)
Porwałem się na ten żaglowiec, co planuję od 40 lat ;) i myślę, że trafiłem na... niewłaściwy moment, ale najlepszy w tych minionych dziesięciolatkach.
Niestety w kolekcji miałem wydanie z wydrukiem cyfrowym i nie dość ostrożnie zabezpieczałem arkusze, w kilku nadruk się starł (jestem przywiązany do kaponu i pędzla, a trzeba było malnąć jakimś sprejem), W zamierzeniu model Viki ma powstać w kartonowym standardzie - bo taki tylko umiem :oops:

Sprawa wydaje się jednak częściowo rozwiązana, ponieważ wydawnictwo Shipyard odpisało, że zaoferuje mi potrzebne arkusze. Nadal jednak poszukuję wydania offsetowego.

Dotychczas popełniłem kilka modeli okrętów (jeden żaglowiec ukończony w 3/4) i stalowe pudło, o jakim wspomniał Kon_Bar, któremu za uprzejme wskazania serdecznie dziękuję.
Awatar użytkownika
Art-UR
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2015, 20:24

Re: [K] Poszukuję HMS Victory Shipyard-offset

Post autor: Art-UR »

Wydaje się, że problem jest rozwiązany.
Jarek, który pokazuje na tym forum rewelacyjną budowę Viki, dzięki swojej uprzejmości, odstąpi mi swoje arkusze w offsecie, a ja mu prześlę te co mam (wydruk cyfrowy). On maluje model. więc jakość wydruku nie ma tu takiego znaczenia. Dziękuję Jarku.
Żona moja nazwała to "modelarskim braterstwem" i to jest najwłaściwsze określenie tej sytuacji :)

Uszkodzone arkusze prześle mi Wydawnictwo Shipyard, za co z tego miejsca raz jeszcze moje wielkie podziękowania.
ODPOWIEDZ