Dżonka Robina

Pierwsze kroki w modelarstwie lub fajna przygoda z modelem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Dżonka Robina

Post autor: grzegorz75 »

Robin , nieistotne !!! Dalej ciągniesz bzdecenie andronów . Masz ciągnąć budowę dżonki . Koniec!
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Dżonka Robina

Post autor: oksal »

Ale się bawicie w detektywów:) Ja rozumiem Robina. Poniżej pokażę co "wisi";) u mnie. Kalendarz otwarty na grudniu 2002. I tak już został. Przeżył dwa malowania ścian i wisi jak wisiał w grudniu 2002 a obok zamknięty kalendarz (czasem w relacji z E widać go na drzwiach) z 2009, którego nie zamierzam wcale otwierać. W ogóle mnie nie interesuje kiedy wypadnie niedziela w czerwcu 2009-zawsze jest w niedzielę;) To, że jakoś data się przestawiła w aparacie czy ktoś prowadzi tak czy siak swoją relację to jego prywatna sprawa.

Obiecana fotka, żeby nie było, że przestawiłem karty kalendarza to zapraszam tu
http://koga.net.pl/component/option,com_joomlaboard/Itemid,293/func,view/id,7721/catid,7/limit,6/limitstart,678/
Obrazek
Awatar użytkownika
robin
Posty: 152
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: robin »

"troszkę" odbiegłem od budowy Dżonki. Zreszta jak zawsze.
Nie chciałem robic relacji z budowy ale teraz mogę pokazać co żem naśturał. Jest masa błędów gdyż nie dysponowałem praktycznie żadnymi planami tej jednostki...tylko zdjęcia już skończonych modeli.
Moja Dżonka piracka prezentuje się na razie tak.
Obrazek
Obrazek
Tygrysy w tle na górnym prawym rogu będą słurzyć jako podstawki. Zakupiłem je w chińskim markecie za grosze i pomalowałem.
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Dżonka Robina

Post autor: RomekS »

Robin,
śpieszę pierwszy z gratulacjami.

"Ad vocem" małej sprzeczki to
jesteśmy już z Michałem na pokojowej ścieżce.
Awatar użytkownika
robin
Posty: 152
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: robin »

Dokładnie Panie Romku...Topór wojenny został zakopany ;)
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: Jarek »

No ładnie Robin. Aż mi się wierzyć nie chce, że tak pociągnąłeś robotę. Czy to jest ten sam model, który prezentujesz 16 czerwca ?
Awatar użytkownika
robin
Posty: 152
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: robin »

Nie Jarku tamta została na etapie takim jak na zdjęciach. Już mówiłem wcześniej że jestem jak słomiany ogień. Cos zaczne, potem kończe nawet nie w połowie i zaczynam coś innego, a potem znowu zaczynam wracać do tego co zaczołem wcześniej. Ta Dżonka jest z "planów" ze strony www Mietka. Napisałem z planów w cudzysłowiu bo to tylko zarys planów, ale jak widać da sie z nich zrobić choćby cosik takiego;) .
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: Jarek »

Dobrze robin, że zaprzeczyłeś na moje pytanie, bo trochę skala mi nie odpowiadała i wogóle tamten kadłub do tego. A swoją drogą to nie dobrze, że nie zamieściłeś relacji z budowy. Nie dobrze dla Ciebie. Po ostatniej wpadce i burzy na forum byłaby to bardzo dobra kuracja wiarygodności Twojej osoby. Ja jednak odniosę się do tego modelu z lekkim dystansem. Gdyż przez dwa miesiące zbudować od zera taki model to ???? A może też kupiony na targu staroci ? ;) Czekamy na kolejne relacje. Powodzenia.
Awatar użytkownika
robin
Posty: 152
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: robin »

Jarku mam zdjęcia z budowy i skoro mówisz żebym zamieścił relacje to ją zamieszcze, tylko powiedz czy ma to być osobny temat czy już nowy (żeby nie zaśmiecać)?
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
jaxa
Posty: 518
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Dżonka Robina

Post autor: jaxa »

Jeśli chodzi o plany ze strony Mietka http://andzo.m.w.interia.pl, to są to najprawdopodobniej plany montażu zestawu Amati "Giunca Cinese".

Obrazek Obrazek

Obrazek

coś mi się zdaje, że w Twojej realizacji niektóre proporcje zostały zachwiane.
Obrazek

Ale mimo to życzę powodzenia w dalszych pracach ;)
OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ - NAJLEPIEJ OD POCZĄTKU !!!
w szkutni: ObrazekObrazek ...i przy kei: ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ