KOSZ:HOLOWNIK H-300 BOGDAN

To co nie pasuje do żadnego z forów
ODPOWIEDZ
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

KOSZ:HOLOWNIK H-300 BOGDAN

Post autor: artur »

Ten cały twój post to jednana wielka klapa sedesowa , jeżeli masz coś do powiedzenia to kieruj to do właściwych osób a nie przy okazji zaśmiecasz komuś relacje tą polemiką ,napisz na Pw do Cezara65 , Grzegorz 75 nie estetycznie się wypowiedziałeś, pełno szczeniactwa i nic nie wnosisz do tematu;) ;) ;)

Pozdrawiam Artur
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

KOSZ: O:HOLOWNIK H-300 BOGDAN

Post autor: rychenko »

Moim zdaniem Grzes wniósł bardzo dużo do tematu ! a co niektórzy jakby nie zorientowali sie ze minął już głęboki komunizm i nie trzeba kombinować aby co kolwiek mieć .Atrur Grześ nie do ciebie bezpośrednio moim zdaniem pije ale co jakiś czas na forum w postach pojawiają się „wynalazki”, typu klej kostny i temu podobne i to moim zdaniem jest zaśmiecanie forum.
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

KOSZ: O:HOLOWNIK H-300 BOGDAN

Post autor: grzegorz75 »

To forum , więc komentuję , nie zaśmiecam .Piszę Ci co sądzę na temat silników od Żuków . Sądze to samo , co na temat rybich klejów i prasowanych gumaków . Dlaczego mam pisać na PW ? Tyle . Ale skoro tak uważasz , to nie odezwę się już w TWOJEJ RELACJI . Jeżeli uważasz , że nad każdą głupotą mam pochylać się jak nad skarbem , to się mylisz. ( nie mam teraz na myśli Twojego rozwiązania )- bo zaraz znowu włożysz mi jakieś słowa w usta. Skoro twierdzisz że moja odpowiedź jest nieestetyczna i sedesowa , będziesz miał kiedyś napewno okazję powiedzieć mi w twarz , że jestem szczeniakiem , na co czekam z utęsknieniem i zapewne mam nadzieję , że to zrobisz . Gwarantuję , że moja odpowiedź nie będzie już tylko sedesowa . Pozdrawiam okropnie Arturze ZŁOTOUSTY ;)
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

O:KOSZ:HOLOWNIK H-300 BOGDAN

Post autor: radek »

To jest chyba adekwatny dział dla takiej dyskusji. Nawet tu już to się ledwie co mieści. Więc zamykam wątek.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ