Dzień dobry !

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matjejusz
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 22:09

Dzień dobry !

Post autor: Matjejusz »

Dzień dobry !
Mam na imię Mateusz i mam 25 lat. Na poważnie modelarstwem zajmuję się 4 lata. Oczywiście swój pierwszy model wykonałem zdecydowanie wcześniej (chyba na początku szkoły podstawowej), jednak po zatonięciu mojego pierwszego okrętu RC (Yamato w 350), zrobiłem sobie dosyć długą przerwę. Obecnie jestem sklejaczem, głównie pojazdów wojskowych, które zazwyczaj wykonuję na podstawie zdjęć archiwalnych odpowiednio je uszkadzając, często dorabiając do nich dodatki za pomocą druku 3D.
Będąc członkiem MKS Gwarek w Rudzie Śląskiej postanowiłem w końcu zrobić okręt RC z prawdziwego zdarzenia :D Całość chcę zamodelować w 3D i następnie wydrukować. Na pierwszy strzał poszła CSS Virginia, ale mam już w planach Tamę i Caio Duilio z 1876r.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podsyłam moją stronkę z pracami i parę zdjęć: https://www.facebook.com/MattsPanzers/

Serdecznie pozdrawiam !
Mateusz
Załączniki
citroen.JPG
813.jpg
ODPOWIEDZ