Witam serdecznie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz_W
Posty: 0
Rejestracja: 06 paź 2014, 13:49

Witam serdecznie

Post autor: Tomasz_W »

Dzień dobry,
mam na imię Tomasz, trzydzieści wiosenek już prawie mi upłynęło, a na KOGĘ zaglądam jako gość już kilka dobrych lat. Nie mam historii modelarskiej, więc nie będę się niczym chwalił. Jedynie o czym mogę wspomnieć to to, że jako młodzik skleiłem kilka modeli samolotów z wycinanek MM. Po długiej przerwie- jakieś 6 lat temu- będąc jeszcze na studiach skleciłem dżonkę. Niestety, modele samolotów gdzieś zaginęły w domu rodziców, a dżonka została w wynajętym mieszkaniu.
Także, swoje "dokonania" modelarskie będę pokazywał na bieżąco, rozpoczynając modelarską przygodę na KODZE od modelu Karl und Marie. Obecnie kompletuję jeszcze podstawowe maszyny, ale powolutku ruszam już z tematem. Zapraszam do relacji, która niedługo zostanie założona. Z pewnością, pomimo mnogości materiałów i relacji umieszczonych na forum będę potrzebował dodatkowych konsultacji ;-)
Jeszcze raz witam i pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ