powitanie i przedstawienie się

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
makaranek
Posty: 0
Rejestracja: 23 sty 2014, 11:06

powitanie i przedstawienie się

Post autor: makaranek »

Witam wszystkich
Jestem tu po raz pierwszy a mam nadzieję, że nie ostatni. Co prawda daleko mi do większości z Was toteż nie śmiem nazywać się modelarzem a raczej sklejaczem modeli. Zaczynałem dawno temu od samolotów z MM, potem były okręty a jeszcze później żaglowce, najpierw bez a potem z żaglami (szczególnie flota K. Kolumba - ale nie tylko). Przyszedł wreszcie czas żeby zamienić karton na drewno (patyczki po lodach, zapałki, fornir). I tak "zbudowałem"pierwszy drewniany model "Niny" (opierając się na MM). Co prawda będąc osobą niepełnosprawną (niedowład lewostronny) uznaję za duży swój sukces to, ze w ogóle zdecydowałem się na to. Nie mam rozbudowanego warsztatu czy modelarni, ale chęci i samozaparcie. Co prawda nie daję rady malutkim i drobnym elementom ale całokształt jakoś wygląda. Może kiedyś wstawi kilka zdjęć modeli kartonowych i pochwalę się nimi.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: powitanie i przedstawienie się

Post autor: Andrzej1 »

Dziędobry, witamy na pokładzie.
Baw się z nami dobrze. Koledzy pomogą i radą i bardziej namacalnie.
Fajnie się składa deklaracje w czyimś imieniu.
Ale najprzód, niech to kiedyś nastąpi dziś, to znaczy dziś pokaż nam swoje modele.

Zapraszamy do zabawy, a bawimy się świetnie, przynajmniej część z nas.
Część jest bardziej sztywna i nieskora do żartów, ale Ty już pewnie to wiesz.

Z ukłonami
Andrzej Korycki

P.S.
Pewnie przez niedopatrzenie nie podałeś swojego imienia.
Nie ma przymusu, ale byłoby miło.
Awatar użytkownika
makaranek
Posty: 0
Rejestracja: 23 sty 2014, 11:06

Re: powitanie i przedstawienie się

Post autor: makaranek »

Sorry, widać tak byłem przejęty moim wystąpieniem na tym forum, że się nie przedstawiłem: mam na imię Włodek, lat56, jestem byłym oficerem WP obecnie na rencie. Nad wstawieniem zdjęć muszę trochę "popracować" bo jeszcze na razie nie umiem, ale "pochwalę" się na pewno.
ODPOWIEDZ