Witam kogowiczów

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ryka1
Posty: 0
Rejestracja: 20 lis 2013, 20:57

Witam kogowiczów

Post autor: ryka1 »

Czytam to forum od roku i dopiero przeczytanie od deski do deski relacji z budowy Halnego napisanej wzorcowo przez antosiek, powróciłem z zapałem do dokończenia budowy modelu SG-311 Kaper 1. Będzie to model zdalnie sterowany w podziałce 1:48.
Modelarstwem zajmuję się od prawie 45 lat. Zaczynałem od budowania modeli redukcyjnych okrętów i statków. Całego warsztatu uczyłem się czytając wszystkie numery d a w n e g o Modelarza ( w obecnym są reklamy). W mojej miejscowości nie było modelarni która prowadziła by modele redukcyjne. Potem przez wiele lat zajmowałem się wyczynowo ślizgami FSR V15, doszły modele zdalnie sterowane jachtów żaglowych, a przez ostatnie lata helikoptery elektryczne i samoloty 3d. Teraz powróciłem :) na właściwą drogę i liczę na pomoc i rady forumowiczów.

Pozdrawiam Rysiek
Pozdrawiam Rysiek
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam kogowiczów

Post autor: rychenko »

Witam
Witaj na Kodze z tego co piszesz to jesteś doświadczonym modelarzem i to w każdej niemal dziedzinie od pływających do latających , G-311 Kaper 1 Straży Granicznej to fajna jednostka zaczynaj i pokazuj a kibiców nie zabraknie.
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
ODPOWIEDZ