Cześć

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ppawpp
Posty: 0
Rejestracja: 25 paź 2012, 22:36

Cześć

Post autor: ppawpp »

Witam,
Na Kodze jestem już od jakiegoś czasu, czytam, uczę się i podziwiam. Ale się jeszcze tutaj nie witałem.
Na karku mam 40 wiosen (wiem młody jestem ;) ). Modelarstwo od zawsze, od małego: kolejka H0 a z tym związane budynki i makieta, szybowiec bodajże czapla w kółku modelarskim, potem kilka samolotów z MM i cała sterta samolotów 1:72 (plastik), Tobruk i HMS Penelope również z MM, w między czasie jakaś ruska motorówka z napędem (jest jeszcze w piwnicy) a POTEM DŁUGO, DŁUGO NIC. Do modeli wróciłem całkiem nie dawno. Zacząłem z Batavią (Revell) ale w między czasie pojawił się Sovereign z DeAgostini no i wpadłem. Karol/Karrex pewnie zna moją relację na Shipmanie. Mój imiennik już tu jest też z Severynem ale jeżeli byłoby zainteresowanie to również bym zagościł (myślałem, że będzie wysyp jak przy Vitku, no to się nie pchałem :? ). Następny model to już na pewno od podstaw.
pozdrawiam
Paweł
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, 10:03 przez ppawpp, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Karrex
Posty: 1194
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Cześć

Post autor: Karrex »

Witaj na pokładzie Kogi.
Jak tylko znajdziesz czas, to podziel się swoimi zmaganiami.
Przy moim galeonie wzoruję się m.in. na Batavi i Sovereign'ie, więc obie jednostki (również Twoje relacje) są mi znane.
Powodzenia.
Pozdrawiam
Karol

W stoczni: Santa Maria, San Juan Bautista, Santisima Trinidad, L'Ambitieux

Pozłotnictwo


Obrazek
ODPOWIEDZ