Witam kolegów

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aleksander
Posty: 0
Rejestracja: 15 kwie 2013, 16:43

Witam kolegów

Post autor: aleksander »

Witam kolegów modelarzy na imię mam Aleksander mieszkam w Siemianowicach Śląskich (46 l.) zawitałem do was trochę z innej bajki ponieważ do tej pory (oraz nadal) jestem przedstawicielem modelarstwa kartonowego.Od dłuższego czasu nachodziła mnie chęć zrobienia łajby z innego materiału niż karton i jakiś czas temu wykonałem z drewna łódeczkę jak ja to nazywam półkową jeszcze brakuje jej kilku elementów i będzie z kończona.Łajba ta to Perkoz potraktowałem ją jako zapoznanie się z drewnem.W modelarstwie pławnym jestem nowicjuszem i będę miał na pewno wiele pytań w trakcie budowy.Żaglówkę którą postanowiłem wykonać to @-650 w skali 1-10 według planów konstrukcyjnych obecnie jestem na etapie przeskalowania wręg na papier i wycięciu ich następnym etapem będzie przerysowanie ich na twardszy materiał,materiał który miałem pod ręką to mdf z którego wyciąłem już wręgi.Zdjęcia umieszczę jak się zorientuje jak się to robi pozdrawiam
ODPOWIEDZ