Powitanie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Powitanie

Post autor: woody-77 »

Witam,
Wczoraj zostalem "zrugany" za moje niepoprawne zachowanie, aż mi poszło w piety, wiec się poprawiam.
Śledze Wasze forum od rozpoczęcia budowy mojego jachtu i w końcu postanowiłem dołączyć do społeczności. Na co dzień pracuje w turystyce (pisze w pracy, wiec proszę wybaczyć polskie znaki:)), a wolne chwile to piłka nożna i ostatnio modelarstwo. O genezie mojego modelu napisałem w innym poście wiec tu nie będę się rozpisywał. Jest to najporządniejsze forum szkutnicze jakie spotkałem i mam cicha nadzieje, ze uda się tu rozbudować gałąź jachtingu RC. Pozdrawiam wszystkich,

Łukasz Koch
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Powitanie

Post autor: myszor »

Witaj wśród Nas :)
Piszesz ze " najporządniejsze forum szkutnicze " ?
Bo innego nie ma :lol:
Jest tu kilku dziwaków i podstarzałych wyjadaczy ale da się żyć .
Są różne komentarze i opinie , zależy jak kto ma humor i układy z żoną .
Jak przeżyjesz pierwsze ataki to się uchowasz .
Modelarstwo szkutnicze to piękne hobby . Wciągnie Cię :lol:
To może Ty rozpowszechnisz żaglówki na RC .
Życzę powodzenia .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Powitanie

Post autor: ataman »

No!! To witaj na pokładzie. Braku polskich znaków nie wybaczymy, jak to ma być najporządniejsze forum, to nie tylko musi być na wysokim poziomie merytorycznym, ale także i na wysokim poziomie w każdym innym aspekcie, w tym też i poprawnej polszczyzny
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joker 2
Posty: 80
Rejestracja: 22 wrz 2011, 23:43

Re: Powitanie

Post autor: Joker 2 »

Serdecznie witam na pokładzie . Czy kolega z Kętrzyna - Warmińskio Mazurskie . Jeśli tak to witam
" ziemlaka ". W Olsztynie mamy grupe modelarzy szkutniczych , żeglarzy . w tym roku spotykamy się na jeziorze w Szczytnie i Ełku , może w Olsztynie . 1 do 3 kwietnia mamy wystawe modeli kartonowych i plastyków w Olsztynie , zapraszam to porozmawiamy .
Powodzenia w pracy mdelarskiej .
Edward Janczewski
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 19:48 przez Joker 2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Re: Powitanie

Post autor: RomekS »

Witam.
A ja w Olecku rodzony, ot co.
Najważniejsze, aby się nie obrażać na krytykę.
Potem sam stwierdzasz, że faktycznie krytykujący
mieli rację, co jest z pożytkiem dla modelu.
Awatar użytkownika
woody-77
Posty: 63
Rejestracja: 08 mar 2012, 17:16

Re: Powitanie

Post autor: woody-77 »

Panowie, dziękuję za słowa otuchy na początek :)
Modelarstwo szkutnicze już mnie wciągnęło, i zdaje sobie sprawę że mój jachcik to siermiężne dzieło, ale już podpatrzyłem kilka myków i następny będzie lepszy:) Gdzie w Olsztynie będzie ta wystawa? Chętnie wezmę moich chłopaków i podpatrzymy jak to robią lepsi (mam nadzieje że moje dzieci nic nie "przemeblują"). Panie Edwardzie, mam rozumieć że też robicie jachting RC?
Co do krytyki panie Romku, to w sumie po to się ujawniłem :) Krytyka pójdzie w pięty i zmobilizuje mnie do większego wysiłku :)
Posty w godz pracy są pisane na szybkości Ataman, więc z polskimi znakami może być różnie ;)
Pozdrawiam

PS znalazłem jedno forum w Polsce i dwa w Anglii które na doczepkę mają szkutnictwo :)
ODPOWIEDZ