Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pose
Posty: 40
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:44

Witam

Post autor: pose »

Nazywam się Tomek i jestem z Wrocławia.
Mam 32 lata.
Jestem początkującym szkutnikiem.
Moje wcześniejsze doświadczenie modelarskie to modele plastikowe i kartonowe.
Obecnie jestem na etapie sklejania Bismarcka 1 : 200 z kolekcji Hatthe i zacząłem budowę Pomorskiego kutra z Waszych planów (szkielet sklejony, całość zaszpachlowana - czeka na ostatnie dotarcie i zacznę przyklejać poszycie).
Poszukuję materiałów dotyczących Pomorskich kutrów - zdjęcia, dokumentacja, ciekawe linki generalnie wszystko.
Proszę Was o pomoc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bartes123
Posty: 762
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam

Post autor: bartes123 »

No to witam!
A dlaczego nie zaczęty wątek w modelarni wirtualnej w kutrach?
Przecież gdybyś wrzucił zdjęcia, napisał na jakim etapie jesteś, jakimi technikami planujesz robić, na pewno bardzo chętnie ktoś by Ci pomógł.
Ktoś ma skany z modelarza, ktoś ma zdjęcia Kutra w skali 1:8, ktoś ma książkę pana Celarka, jeden ktoś kuter skończył a drugi ktoś jakoś męczy go pomału, dokumentując wszystko krok po kroku, wreszcie ktoś ma plany i rysunki w Corelu :mrgreen:

Poza tym, drogi przyjacielu Tomaszu z Wrocławia, na allegro tę książkę nabyłem za 20 złociszy. Jaxon zakupił chyba jeszcze taniej w jakimś antykwariacie.

Z racji tego więc, że wydawnictwo tego typu objęte jest prawami autorskimi, pokaż co i jak, napisz co i jak i czekaj na kontakt.
Awatar użytkownika
pose
Posty: 40
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:44

Re: Witam

Post autor: pose »

dzięki bartes
Założę dzisiaj wątek w kutrach.
Na obecną chwilę wyszlifowałem kadłub.
Zrobię parę fotek i wrzucę.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ