Witam !

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aurelius
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2011, 01:34

Witam !

Post autor: aurelius »

Witam
Nazywam się Aurelio, entuzjastów łodzi modelu, bardziej jako fan
jako model.
Cieszył się przez lata, aby zobaczyć swoje modele i próba zorganizowania konkursów modelowania, a teraz mam zarejestrowane.
Pozdrowienia dla wszystkich
(Niestety, nie znam polskiego: Jest to automatyczne tłumaczenie)
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witam !

Post autor: mirek »

Witamy kolegę z dalekiej Argentyny
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 357
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam !

Post autor: PanLipazMiodem »

Witaj.
Na początku myślałem, że to ktoś z naszych kolegów sobie robi dowcip :)

Jeżeli dysponujesz jakimś dorobkiem modelarskim to pochwal się i wstaw parę zdjęć.

Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 209
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witam !

Post autor: Romanov »

speac english ? :)
DKM "Wodnik" www.rcmodel.com.pl
Awatar użytkownika
aurelius
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2011, 01:34

Re: Witam !

Post autor: aurelius »

Romanov pisze:speac english ? :)


Yes, Romanov, I speak English , also a few French and my mther tongue is Spanish.
in my message I said: " Hello! My name is Aurel; I am a fan of shipmodeling as an admirer
rather thas as a modeller. For long years I have enjoyed your models and your beautiful
efforts organising modeling competitions. Finally I decided to register myself at the forum."
And I have finished: " sadly I cannot speak Polish, this is an automatic translation"

Thanks to all of you for your kind messages.

Tak, Romanowów, mówię Español, także kilka francuskich i mój język jest hiszpański mther.
powiedziałem w wiadomości: "Hello My Name Is Aurel, jestem fanem shipmodeling jako wielbiciel
Raczej thas jako modelarz. Przez długie lata cieszyły się modele i swoje piękne
Wysiłki Organizowanie konkursów modelowania. W końcu postanowiłem zarejestrować się na forum. "
I II zakończeniu: "Nie mogę mówić Polska niestety, jest to automatyczne tłumaczenie"

Dzięki wszystkim za wiadomości rodzaju.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 18:53 przez aurelius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mati
Posty: 554
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"Sosnowiec,G\u00f3rno\u015bl\u0105sko-Zag\u0142\u0119biowska Metropolia,wojew\u00f3dztwo \u015bl\u0105skie,Polska,pl","lat":"50.2780834&am

Re: Witam !

Post autor: mati »

Welcome!!
If you like to set up build log... just do it... we'll try to get through with difference of language ;)
And I believe that many fellows 'll try to help, or... maybe you 'll show something what could be helpful for us...!?
You can feel freely.

Best regards
Mateusz
The world is yours...
ODPOWIEDZ