Witajcie serdecznie!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stojgniew
Posty: 104
Rejestracja: 09 lip 2011, 14:17

Witajcie serdecznie!

Post autor: Stojgniew »

Witam wszystkich użytkowników forum. Na imię mam Grzegorz. Mam 31 latek. Mieszkam w Katowicach. Modelarstwem pasjonuję się od ok. 10 roku życia. Oprócz modeli latających sklejałem kartonówki - kilka modeli. W wieku ok. 14 latek musiałem odłożyć moją pasję na bardziej "przychylne" czasy. Jednak pasja trwała i od czasu do czasu gromadziłem przeróżne plany modelarskie i wycinanki. Jesienią 2010 roku postanowiłem odnowić znajomość z moim hobby i rozpocząłem budowę modelu "Golden Hind" wg wycinanki ze Szkutnika powiększonej do skali ok. 1/75. W ciągu najbliższych tygodni rozpocznę relacjonować budowę. Jednocześnie jestem wręcz wniebowzięty oglądając Wasze stoczniowe opisy z budów modeli. W większości są jakość pracy jest wręcz doskonała i zachwycająca. Cieszę się, że mogę znaleźć się w tak zacnym gronie.
W trakcie budowy: Golden Hind (Szkutnik)
Awatar użytkownika
PanLipazMiodem
Posty: 357
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Re: Witajcie serdecznie!

Post autor: PanLipazMiodem »

Witaj na pokładzie Grzegorzu.
Bardzo fajnie by było gdybyś pokazał na zdjęciach swój dorobek modelarski.
Jak już zaczniesz swoją relację to dokumentuj fotograficznie wszystko dokładnie i zamieszczaj na kodze, zasady pewnie znasz :)
Powodzenia w budowie Goldena.

Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re: Witajcie serdecznie!

Post autor: stefan »

Stojgniew pisze: Jesienią 2010 roku postanowiłem odnowić znajomość z moim hobby i rozpocząłem budowę modelu "Golden Hind" wg wycinanki ze Szkutnika powiększonej do skali ok. 1/75.


Witam ziomala :)
Od jesieni ubiegłego roku... to juz chyba sporo zrobiłes przy modelu? chętnie zobaczę fotki. W razie jak by co, pytaj a pomożemy :)
ODPOWIEDZ