witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

witam

Post autor: damcio »

Witam Wszystkich.
Nazywam się Damian Wierzbicki mam 12 lat.
Modelarstwem zajmuje się od 1roku.
Zbudowałem już jeden model Bałtyk.
A drugi jest w trakcie jest to żaglówka.
Byłem już dwa razy na zawodach w Ełku gdzie miałem 3 miejsce w klasie NSS Std i w Kielcach gdzie zajołem 4 miejsce też w klasie NSS Std



Pozdrawiam Wszystkich Modelarzy:) :)
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: myszor »

Witaj młody szkutniku . To bardzo fajnie że w tak młodym wieku masz już hobby i to jakie hobby . Tylko Ci pozazdrościć sukcesów i umiejętności . A co to będzie jak już dorośniesz i dalej będziesz budował modele . Mistrzostwo świata murowane ! Ja osobiście witam Cię bardzo serdecznie wśród Nas i serce się raduje że są jeszcze chłopaki których interesuje coś innego niż tylko komórki i gry na komputerze . Życzę Ci dużo wytrwałości i wielu, wielu sukcesów . Jesteś dla Nas starych nadzieją że to co robimy ma sens .:) :) :)
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
Leon27
Posty: 543
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:witam

Post autor: Leon27 »

To co to za redukcję masz skoro startujesz w klasie NSS ????
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: halny55 »

Ja również witam Cię Damianie.Jak tylko coś zaczniesz budować,załóż relację.Jeśli masz jakieś zdjęcia modeli dotychczas zbudowanych,to pochwal się nimi.Jest to coś wspaniałego,że tak młodzi ludzie zajmują się modelarstwem.Życzę Ci samych sukcesów.Chyba jesteś tu najmłodszy.Super!!!
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
Awatar użytkownika
damcio
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:witam

Post autor: damcio »

Startuje w klasie NSS 650 std zaglówka
ODPOWIEDZ