Witam

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karambolis8
Posty: 18
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam

Post autor: karambolis8 »

Witam wszystkich.

Jestem pasjonatem modelarstwa szkutniczego. Trafiłem niedawno na to forum i po przejrzeniu kilku relacji długo szukałem szczęki (wcale nie sztucznej, bo ledwo studentem jestem) pod stołem. Mój dorobek modelarski nie jest zbyt duży, ale mam za to duże plany. Aktualnie w "stoczni" mam model żaglówki RC ze sklejki. Nie byłbym sobą, gdybym już nie planował następnych modeli (ORP Pułaski, Sovremenny) i dlatego zarejestrowałem się na tym Forum w celu zdobywania wiedzy.

Czytałem regulamin, ale jeśli coś z moim profilem jest nie tak, to proszę o info.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam

Post autor: Andrzej1 »

Profil - może być.
Witamy, więc na pokładzie.

Z ukłonami
Andrzej Korycki

P.S.
Ale Twoja strona zawiera mnóstwo planów i fragmentów do uzupełnienia.
Szczególnie dział o elektronice, do którego ochoczo pomaszerowałem.
A jak chciałem popatrzeć na żaglówkę, to kazali mi się zarejestrować, a ja nie "kcem".
W każdym razie będę kibicował. Powodzenia.

karambolis8 napisał:

...po przejrzeniu kilku relacji długo szukałem szczęki (wcale nie sztucznej, bo ledwo studentem jestem) pod stołem.
...

Wiek nie stanowi ograniczenia dla posiadacza sztucznej szczęki. Wystarczy jeść cukierki i nie myć zębów.
I już jako student, a nawet nieco wcześniej, możesz stać się dumnym posiadaczem takowej.
Awatar użytkownika
karambolis8
Posty: 18
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: karambolis8 »

Andrzeju1, miło że powitał mnie informatyk! Śledzę z dużym zainteresowaniem budowę SSN-688, który także jest winowajcą marnego stanu mojej jadaczki. Bardzo podoba mi się ta cała elektronika w środku. Co do mojej strony, to ona dopiero powstaje, ma ledwo parę miesięcy. A co do żaglówki, to można podglądać ją tutaj: http://adamgudynowski.heliohost.org/img/modele/zaglowka/. Jest to jedna z rzeczy, które muszę dopracować na swojej stronie ;)
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam

Post autor: Andrzej1 »

Uprzejmie o wybaczenie proszę, ale ja nie jestem informatyk.
Jestem programista z prezydenckim wykształceniem (elektryk).
Żaglówka fajna, tylko brak żagla a ten element, tak mi się zdaje, przesądza o tym czy coś jest
żaglówką, czy nie.
A pozostałe dwa modele, o których piszesz na swojej stronie to "dziesom".

Widzę, że jako student, to masz teraz czas, to bierz się i skończ żaglówkę.
Innymi słowy : zamień kajak mieczowy w żaglówkę. Zrób taki cud i opublikuj go na Kodze.

Z ukłonami
Andrzej Korycki
Awatar użytkownika
karambolis8
Posty: 18
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: karambolis8 »

Studentem tymczasowo nie jestem, mam nadzieję, że tylko do końca września. Czasu aż tak dużo nie mam, właśnie dla tego, że znowu chciałbym studiować. Żagle już niedługo!
Awatar użytkownika
antosiek
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam

Post autor: antosiek »

Witamy, witamy.

Jak pamiętam to okres studiów nie za bardzo idzie w parze z modelarstwem. ;) Ale za to wakacje długie no chyba, że przysłowiowa "kampania wrześniowa":P :P :P
Awatar użytkownika
karambolis8
Posty: 18
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: karambolis8 »

Niestety, mam czas tylko w wakacje i ferie. Kampania w tym roku mnie ominęła, ale mam egzamin wstępny na studia magisterskie.
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: myszor »

Witam następnego miłośnika patyczków , sznurków i szmatek . Zastanów się czy chcesz napewno to robić , bo potem już nie ma odwrotu i jest po Tobie ;) . Pozdrawiam .
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
karambolis8
Posty: 18
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam

Post autor: karambolis8 »

"Po mnie" jest już od dobrych paru lat. Dłubałem trochę w plastiku w papierze. Robiłem jakieś drewniane szybowce "rzutki". Wspomniana żaglówka rozpoczęła nowy okres w moim modelarstwie, jak mi się wydaje ten właściwy ;) Relacje z budowy, takie jak na tym Forum, skutecznie utrudniają "odwrót". Tym bardziej, że chęci do odwrotu nie ma :)
Awatar użytkownika
marek_c4
Posty: 80
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Swarz\u0119dz","desc":"Swarz\u0119dz,gmina Swarz\u0119dz,powiat pozna\u0144ski,wojew\u00f3dztwo wielkopolskie,PL-30,62-020,Polska,pl","lat":"52.410

O:Witam

Post autor: marek_c4 »

Witaj na forum, no i oczywiście powodzenia w zwodowaniu żaglówki życzę.
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
ODPOWIEDZ