Wodzu o sobie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wodzu
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Wodzu o sobie

Post autor: wodzu »

Zostałem zobligowany do napisaniu kilku słów o sobie w tym dziale, co niniejszym czynię.

Nazywam się Paweł Łabaj. Mieszkam w Krakowie. Zawodowo zajmuje się programowaniem.

Moja pierwsza przygoda z modelarstwem to czasy podstawówki - zobacz zdjęcia ocalałych modeli. Po długiej przerwie postanowiłem poznać świat modeli drewnianych, który od dawna mnie kusił.

Inne aktualne zainteresowania to nurkowanie i akwarystyka. Poza tym lubię maratony filmowe, literaturę fantasy i science-fiction, fotografię, turystyczną jazdę na rowerze, majsterkowanie, motocykle oraz spotkania z przyjaciółmi.
joz60
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Wodzu o sobie

Post autor: joz60 »

Witaj :)
Śliczne te maleństwa w żaróweczkach :) a i stateczek tez ładnie wykonany :)
pozdrawiam
Józek
Awatar użytkownika
Bartek_W
Posty: 245
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Wodzu o sobie

Post autor: Bartek_W »

Całe swoje świadome życie uważałem, że najważniejsze są namiętności i pasje. Widzę, że nie brakuje Ci ani jednego, ani drugiego. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w nowych wyzwaniach.
Pozdrawiam
Bartek
Awatar użytkownika
halny55
Posty: 250
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Wodzu o sobie

Post autor: halny55 »

Super!!!
Dobra robótka z tymi żarówkami.No i miniaturki są świetne.Widzę,że lubisz precyzję.Ja również wolę taką drobnicę,bo z większymi gabarytami mam problem.Czekam na etap produkcji wyposażenia przy remoncie mojej Victory

Pozdrawiam
Jurek
Kłaniam się
Jurek


Obrazek
ODPOWIEDZ