Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marekdziki
Posty: 39
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: marekdziki »

Witam wszystkich serdecznie
Od dłuższego czasu sukcesywnie przeglądam wątki na tymże forum. Jako, ze sam jestem modelarzem już od prawie 40 lat, bardzo mnie interesowało co mają inni do powiedzenia na temat budowy modeli.
Jak już wspomniałem, modelami (różnego rodzaju i gatunku ) zajmuję się już dość długo, co też świadczy o moim podeszłym ;) wieku. Poza modelami... jestem plastykiem, specjalizuję się w scenografii teatralnej i filmowej. Nie obca jest mi też działalność w dziedzinie reklamy wizualnej. Projektuję również opakowania do modeli plastikowych dla różnych firm. Opracowuję mnografie modelarskie, plany i rysunki techniczneróznego rodzaju sprzętu jeżdżącego, latającego i pływającego. Do niedawna zajmowałem się także projektowaniem form do modeli plastikowych (głównie samolotów) Poza tym jestem muzykiem i satyrykiem. Występuję czynnie w kabarecie i innych formach artystycznego publicznego "obnażania":) się. Pisze teksty komponuję muzykę. Mówiąc krótko. Mam nieźle zryty beret. Na tym chyba skończę choć mógłbym jeszcze długo. :)
Najważniejsze, żeby się chciało chcieć.



Pozdrawiam Marek "Dziki" O.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich

Post autor: Zbyszek »

No to pozostaje tylko przywitać nieżle zryty beret :woohoo:
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: kagra »

Również witam artystę i modelarza i etcetera etc...Wszechstronność pożądana cecha także w modelarstwie.Ciekawe co nam kolega "dziki"zaprezentuje:).Asortyment bardzo szeroki.Satyryków już trochę mamy ale inne profesje mile widziane.Wiek przedabrahamowy to jeszcze nie podeszły.Zapraszamy na pokład.

Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witam wszystkich

Post autor: RomekS »

Witam młodszego Kolegę.
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witam wszystkich

Post autor: oksal »

marekdziki napisał:
co też świadczy o moim podeszłym ;) wieku....


Cholera, za pięć lat będę w podeszłym wieku;) Serdecznie witam. Ciekawy z Ciebie Człowiek, że tak powiem Oryginał:) Udanych pobytów na Kodze.
myszor
Posty: 1061
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: myszor »

Witam wśród Nas . Pozytywnie zakręconych . Matko Cygańska to Ty jesteś bardzo uzdolniony . Tyle umiejętności . No no :ohmy:
Pozdrawiam . Andrzej :)

Drewno to surowiec , który od niepamiętnych czasów odgrywał wielką role w życiu człowieka , dlatego też powinno być traktowane z należytą atencją .
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: rychenko »

Witam Cię i wierzę ze wniesiesz coś ciekawego na to Forum ;)
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: Jarek »

Rysiu, kabareciarz i satyryk ? Napewno !
Również chciałbym się przywitać i tak króciutko skomentować Twoje przywitanie. Ho, ho, ho masz wiele fachów w ręku tak bardzo przydatnych w tym hobby. Przydasz się ;)
Wskakuj na pokład ;)
ODPOWIEDZ