Nowy modelarz

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Malarz
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Nowy modelarz

Post autor: Malarz »

Witam sznowne grono modelarek i modelarzy. Na imie mam Grzesiek i mam 30 lat. Ostatnimi czasy zainteresowałem sie butelkowym hobby i takie chciałbym modele tworzyć. Lubię historie i opowieści o skarbach piratów. Cenie też sobie statki o których mało kto wie a które sa na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Wilhelm Gustloff, Goya, Steuben, Red zeplinn to tylko niektóre wraki bałtyku, które pozostaja w cieniu Titanica. Może moimi małymi modelami w butelkach zrobie pierwszy krok by te wraki były bardziej znane. Dużo pracy przedemną i nauki bo butelkowe hobby raczkuje w Polsce, a może sie mylę. Tak czy siak Witam serdecznie wszystkich użytkowników trgo portalu. Modelarzy i tych którzy dopiero planują zostac modelarzami:)
Awatar użytkownika
Adam70
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Nowy modelarz

Post autor: Adam70 »

Witaj Grzegorzu na pokładzie :)
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 536
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Nowy modelarz

Post autor: Jarek »

Również chciałbym się przywitać.
Jeżeli to nie tajemnica to napisz wiecej o sobie. Skąd jesteś, jakie masz doświadczenie modelarskie i jeżeli posiadasz to zaprezentuj swoje modele.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rychenko
Posty: 677
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Nowy modelarz

Post autor: rychenko »

Witaj w gronie pozytywnie nawiedzonych :)
Pozdrawiam Ryszard
Tu zaopatruję się w polistyren i inne materiały
http://www.swiatmodeli.eu/
Awatar użytkownika
GrzesiekD
Posty: 197
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Nowy modelarz

Post autor: GrzesiekD »

Nie no.... to już chyba ironia losu jest jakaś...
Witam imiennika też lubującego się w modelarstwie butelkowym:D
Wprawdzie moja relacja z halifaxa 1:350 niemal umarła... ale teraz mam ważny powód by ją kontynuować i ukończyć dzieła:D
Liczę, że sam wkrótce założysz relację ze zmagań ze szkłem i drewnem:D
pozdrawiam i jeszcze raz witam:)
Pozdrawiam
Grzesiek

Człowiek sam sobie nakłada ograniczenia.
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Nowy modelarz

Post autor: oksal »

GrzesiekD napisał:
wkrótce założysz relację ze zmagań ze szkłem i drewnem:D
[/quote]

:laugh: jesień sprzyja takim relacjom- szkło-...-drewno-szkło-...-drewno;) Witam w gronie:)
Malarz
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Nowy modelarz

Post autor: Malarz »

Zapomniałem napisać że mieszkam i wychowałem się w Szczecinie. Doświadczenia modelarskiego niestety nie mam i nie mam tez modeli którymi mógłbym się pochwalić. Na razie nie myślę zacząć budowy statku, ponieważ moja wiedza, doświadczenie i warsztat narzędziowy nie są jeszcze do tego przygotowane. Nie zamierzam tez pozostawać biernym użytkownikiem i tylko czytać dlatego swoją przygodę modelarską zacznę od najprostszych rzeczy jak np.:wykonanie beczki. Z dnia na dzień dzięki Waszym postom i różnego rodzaju poradnikom poznaję coraz więcej sposobów na budowanie różnych rzeczy., chociaż wciąż moja wiedza modelarska jest mierna.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 1568
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Szczecin","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Nowy modelarz

Post autor: Andrzej1 »

Malarz napisał:
Zapomniałem napisać że mieszkam i wychowałem się w Szczecinie. Doświadczenia modelarskiego niestety nie mam i nie mam tez modeli którymi mógłbym się pochwalić. ... .


Witaj Krajanie
Jesteśmy w tej samej sytuacji.
Z ukłonami
Andrzej Korycki
ODPOWIEDZ