Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mitenka
Posty: 50
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: Mitenka »

Witam wszystkich kogowiczów!
Od jakiegoś czasu kręcę się po forum podglądając Wasze zmagania i osiągnięcia. W końcu postanowiłam się ujawnić. Mam na imię Katarzyna, mieszkam w Krakowie i mam 30 lat. Razem z mężem prowadzimy pracownię architektoniczno-modelarską i budujemy makiety architektoniczne dla deweloperów. W ramach odpoczynku od budowania modeli w pracy, wieczorami siadam do budowania modeli w domu. Cóż, niektórzy tak mają... ;)
Aktualnie pracuję nad modelem San Juan Nepomuceno z zestawu AL. Jestem na etapie pokrywania kadłuba pierwszą warstwą poszycia.
Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam.
Mitenka
______________________________________________________

W stoczni: San Juan Nepomuceno AL
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: kagra »

Witamy również na pokładzie Kogi nowego załoganta i zarazem zawodowego architekta modelarza. Prosimy o założenie relacji z budowy modelu.Wszyskie modele prezentowane przez płeć nadobną, cieszą ogromnym zainteresowaniem naszej społeczności:) :)

Pozdrawiam.Kazimierz
Awatar użytkownika
Kazek
Posty: 717
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: Kazek »

Witaj Mitenka cieszę się ze kolejna kobieta dołaczyła do naszego grona zawsze to miło wiedzieć że nie tylko faceci się interesują modelarstwem co wielokrotnię tłumaczę mojej żonie by sobie też coś skleiła a wtedy będzie bardziej wyrozumiała dla mnie. Życzę owocnych prac nad twoim stateczkim i zakładaj relację chetnie zobaczymy jak sobie radzisz.
Pozdrawiam Kazimierz
Pozdrawiam Kazik :)
Awatar użytkownika
Mitenka
Posty: 50
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: Mitenka »

Dziękuję za miłe przywitanie.
Już nie raz spotkałam się z opinią o "wyjątkowości" w zakresie moich zainteresowań. Relację chętnie założę. Muszę jednak uprzedzić, że tempo moich prac nie jest zbyt duże. Oprócz pracy i męża mam jeszcze półtora rocznego szkraba do oporządzenia i do statku siadam dopiero późnym wieczorem o ile siły mi jeszcze pozwalają.
Mitenka
______________________________________________________

W stoczni: San Juan Nepomuceno AL
ODPOWIEDZ