Witajcie!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MakumbaBL
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witajcie!

Post autor: MakumbaBL »

Witam!
Jestem Łukasz! Jestem dość młodym modelarzem, buduje żaglowce drewniane. Zajmuje się tym od jakiegoś czasu. Pochodzę z Sieradza, tu mieszkam i buduję, więc jeśli jest na forum ktoś jeszcze z mojej okolicy, to proszę napisać, moglibyśmy wymienić doświadczenie i trochę pogadać ;P
W porcie: Santa Maria, Zarya, Dżonka Chińska
W stoczni: Newport (Mamoli)
Awatar użytkownika
GrzesiekD
Posty: 197
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witajcie!

Post autor: GrzesiekD »

Witaj na Kodze:)
Pokaż co zrobiłeś i dooo rrroooobbbooottttyyy :)
Zastanawiam się czemu chcesz coś robić z drewna pytając o plany transatlantyków? Dla mnie gdy robisz
model żaglowca to robisz go z drewna, gdy robisz holownik - to z metalu (ewentualnie tworzywo).
Pozdrawiam
Grzesiek

Człowiek sam sobie nakłada ograniczenia.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witajcie!

Post autor: grzegorz75 »

Grześ , to nie Makumba będzie lepił transatlantyki . To Korsarzmorz :) pyta o nie .
http://www.iik.suzuki.pl/
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

O:Witajcie!

Post autor: RomekS »

MakumbaBL napisał:
Witam!
Czy ktoś móglby umieścić plany "Smoka", gdyż nigdzie ich nie mogę znaleźć?


Mam darmowe "superplany Victory" .
Awatar użytkownika
GrzesiekD
Posty: 197
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witajcie!

Post autor: GrzesiekD »

He he:) Tylu nowych na Kodze, że już mi się miesza:) Dzięki za sprostowanie.
Więc Łukaszu piszesz, ze budujesz żaglowce drewniane - prosimy o fotki.
A co do planów: Za nie trzeba zapłacić - kupić na aukcji, w sklepie lub z drugiej ręki. W sieci tez pewnie
znajdziesz choćby na http://shipmodeling.uw.hu/ darmowe plany, ale ich jakość nie zawsze jest super.
Pozdrawiam
Grzesiek

Człowiek sam sobie nakłada ograniczenia.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 674
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witajcie!

Post autor: grzegorz75 »

Romeczku , mnie to się wydaje , ze powietrze jest chyba jakieś ... Morowe :) :) :) Makumba , musisz poszukać w wyszukiwarce i napewno znajdziesz plany Smoka . Były tu już publikowane dziesiątki razy .

W razie czego podaję Ci numer do kolegi który ma takie plany i chętnie udostępni . Musisz tylko wyjaśnić o co chodzi . Powołaj się na mnie . Tam mają najlepsze i najbardziej szczegółowe , a przede wszystkim dodzwonisz się do najlepszych fachowców : (058) 56 20 600 wew 2294
http://www.iik.suzuki.pl/
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witajcie!

Post autor: artur »

Tak mi się coś wydaje na temat planów Smoka ze są w Krakowie . Tak więc udaj się na Wawel.;) ;) ;)

Pozdrawiam Artur
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
ataman
Posty: 967
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:Witajcie!

Post autor: ataman »

No Panowie!
wystarczy juz robienia sobie jajców, bo za chwile pojawi sie tu multum postów totalnie niepotrzebnych.

Na przyszłość dajmy na takie tam jedną krótką a treściwą informacje i koniec tematu:

Prawa autorskie (w tym i materialne) do planów modelarskich posiada autor planów lub wydawnictwo.
Na KODZE nie zamieszczamy planów modelarskich do ściągnięcia bo to jest niezgodne z prawem (chyba ze to są plany naszego autorstwa, lub takie do których prawa autorskie wygasły)

Na KODZE nie oferujemy xerokopii czy skanów planów bo to jest niezgodne z prawem

Na KODZE co najwyżej możemy zaproponować odsprzedaż orginalnych planów, których jesteśmy legalnymi właścicielami
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ