Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
jelo_86
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: jelo_86 »

Witam wszystkich forumowiczóch kogi ;)
Mam na imię Kuba i pochodzę z okolic Zielonej Góry. Mam 21 lat i aktualnie studiuję w Zielonej Górze. Modele kleję od kilku lat z wieloma przerwami, jednakże od pewnego czasu regularnie pracuje nad kolejnymi modelami. Kleję modele kartonowe, choć przymierzam się do używania coraz częściej innych materiałów. Pierwszym modelem był lotniskowiec USS Enterprises, który wyszedł tragicznie :huh: później była Nina z wydawnictwa Shipyard. Aktualnie kończę Santę Marię i postawiłem już maszty, i jeszcze tylko żagle i będzie skończona. Równocześnie zacząłem HMS Cleopatrę również z wydawnictwa Shipyard, i tutaj mam sklejony szkielet z pierwszym pokładem. Jak ukończę Sante Marię to założę relację z Cleopatry, aby w miarę możliwości relacja posuwała się regularnie do przodu :)
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: artur »

Witam na pokładzie KOGI

Możesz założyć relacje w każdej chwili to nie zależy od początku lub od połowy , najlepszym krokiem będzie opublikowanie tego co robisz. Wtedy poznamy twój stopień trudności i zaawansowania.

Pozdrawiam Artur:)
Kocham Laubzegę
ODPOWIEDZ