Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Arco
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: Arco »

Witam,
mam na imie Arek (jak łątwo zauważyć), mam 20 lat i żyję w Poznaniu. Postanowiłem się zarejestrować z racji kilku pytań które mnie gnębią i znalezienia na nie odpowiedzi. Modelarstwem w zasadzie już się nie zajmuję, jednak że stara miłość do żaglowców wróciła i w ramach odstresowania i ucieczki od zgiełku znów są chęci do roboty. Od 8 do 16 roku życia bawiłem się modelami z tworzywa sztucznego. Przerwałem z racji na liceum, brak czasu, inne zajęcia itd. Przez te 8lat kilka razy probowałem zbudować drewniany żaglowiec, ale zawsze kończyło się na poszyciu, a konkretniej na jego najbardziej "krętej" części - listewki się łamały... Jakoś niedawno znalazłem fajną stronę z modelami kiedy szukałem informacji na temat modelu "HMS Revenge" firmy IGRA, który to posiadam. W dalesz przyszłości chciałbym go skończyć na podstawie tego zestawu i swojej wiedzy nabytej poprzez czytanie Kogii, szukania internetowaego itd.



No to chyba już jak na powitanie wystraczy co :P

Arek



EDIT:
Dodam może tyle, że na początek kariery budowniczego, chciałbym zbudować 1 mała szalupę "Hms Revenge".
ODPOWIEDZ