Witam wszystkich

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Chudzikiewicz
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich

Post autor: Chudzikiewicz »

Witam wszystkich :) Już kiedyś bawiłem się modelarstwem(głównie karton, czasami plastik).Teraz wreszcie mogę spokojnie wrócić do tego jakże miłego i pracochłonnego hobby;) interesuję się zabytkowymi motocyklami, no i okrętami z okresu I i II WŚ. Mam nadzieję ze moja obecność na tym forum pomoże mi rozwinąć moje zdolności modelarskie i pozwolić mi budować piękne modele B).Zresztą jak wszystko okaże się w praniu:evil:. Pozdrawiam Marcin.
Awatar użytkownika
GrzesiekD
Posty: 197
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: GrzesiekD »

Witam!
Sama obecność na forum pewnie nie podniesie umiejętności modelarskich... Dopiero budowa modelu!:)
Więc uruchamiaj stocznię, czy tez pochylnię i do roboty;)
Pozdrawiam
Grzesiek

Człowiek sam sobie nakłada ograniczenia.
Chudzikiewicz
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:Witam wszystkich

Post autor: Chudzikiewicz »

jeden model właśnie się kseruje, i rozrysowuje...pewnie to będzie ten kujawiak, może błyskawica....
aaa właśnie mam pytanie: wiem ze w PM kilkukrotnie się ukazywał ORP Błyskawica, wiem ze jedne z tych planów były rozpisane bardzo dobrze ( całe plany tylko o Błyskawicy)nie wiem tylko który to był numer...Wie może któryś kolega? ma może do odstąpienia ktoś te plany??
ODPOWIEDZ