WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
robert82
Posty: 158
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: robert82 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Na imie mam Robert , mieszkam na Podhalu i mam 26 latek B)
Chciałbym bardzo dołączyć do sznownego grona załogi KOGI. Od kilku ładnych miesięcy często zaglądam na wasz pokład i jestem pod ogromnym wrażeniem cudów które tutaj tworzycie. Proszę o przyjęcie do załogi, a może za kilkanaście lat, wykonam choć w połowie tak piękny model jak te, które tutaj budujecie.
Nestety nie mam jeszcze żadnego doświadczenia, ale zebrałem już trochę materiałów, oraz narzędzi i pomalutku ruszam.Wiedzy szkutniczej umnie niezawiele , ale myślę że od szanownych kolegów mógłbym się wiele nauczyć.Lubię prace z drewnem, więc bedzie to tylko przyjemność. Dłubałem już różne pierdoły z drewna ale przez KOGĘ szkutnictwo mnie urzekło . Zapał mam ogromny , chęci do pracy są wielkie ograniczenia to czas z powodu pracy i budowanego domu.To jednak nie przeszkodzi mi w oderwaniu się czasami od codzienności i zaglądnięciu do mojego jak narazie małego warsztaciku :P
A Co do tego powolnego ruszania to postaram się w ciągu tego weekendu wrzucic kilka fotek z moich wypocin żeby nie być gołosłownym. No to chyba tyle reszta wyjdzie jak to się mówi w praniu .

Pozdrawiam wszystkich robert82
Pozdrawiam robert82
........................................................
W stoczni:
DŻONKA
USS CONSTITUTION CROSS SECTION
2X12 POUND USS ESSEX
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: kagra »

Witaj Robercie,przywitałeś się bardzo ładnie.Widać że jeszcze nie zapomniałeś wojskowej kindersztuby:)

Znajdziesz tu czego potrzebujesz.Najważniejsze że ruszasz z budową.Wiedza i doświadczenie przyjdzie wraz postępem budowy modelu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.Kazimierz
Awatar użytkownika
arthx
Posty: 156
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: arthx »

witam witam witam :)
Awatar użytkownika
Emilius
Posty: 417
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: Emilius »

udzielamy pozwolenia :)
Witaj na pokładzie
Sail Ho!
Emil

W stoczni Santisima Trinidad
www.Santisima Trinidad.jun.pl
Awatar użytkownika
robert82
Posty: 158
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: robert82 »

Dziękuje bardzo za przyjęcie i dobre słowa na początek. :P :P :P
Pozdrawiam robert82
........................................................
W stoczni:
DŻONKA
USS CONSTITUTION CROSS SECTION
2X12 POUND USS ESSEX
Hefajstos
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: Hefajstos »

:P witam wśród maniaków żaglowców , wchodź na pokład i nie pośliźnij się , troche tu u nas buja fale się wzmagają , ale nie bój się w razie złego samopoczucia- Avio Marinu - u nas pod dostatkiem: lol:
artur
Posty: 214
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: artur »

Witam Witam Witam noto po maluchu na przywitanie noto cyk w ten głupi dziob) . Pozdrawiam BosmanmatB) B) B) B)
Kocham Laubzegę
Awatar użytkownika
Tomek Aleksinski
Posty: 410
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: Tomek Aleksinski »

Witam, witam, witam... Alescie strasznie formalni!!!

Czy naprawde koniecznym jest przed pierwszym postem oficjalnie sie przywitac w osobnej Przywitalni?

A nie wystarczyloby od razu, przed opisaniem swego projektu, wtracic zdanie, ze nazywam sie tak i tak, jestem w takim wieku, mam takie czy inne doswiadczenie modelarskie i zamierzam budowac to czy owo?

Przypomina mi to powiesci Sienkiewicza, kiedy to szlachta zawiadiacko machala kapeluszem nad podloga i wykrzykiwala "Witam Waszmosci!"
Traci myszka w dzisiejszych czasach!

Pewnie juz zbyt dlugo siedze za granica, gdzie takie ceregiele nie sa znane, a ludzie po prostu witaja sie jednym slowkiem "Hey!" albo zwyklym machnieciem reki.
Hefajstos
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: Hefajstos »

:P no i wszakże waszmość coś nam chyba pozostało z tej średniowiecznej słowiańskiej gościnności , co poniektóre kraje mogą nam tego pozazdrościć
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

O:WITAM! Proszę o pozwolenie wejścia na pokład .

Post autor: mirek »

Witaj na pokładzie tej łajby ;)
Bardzo się cieszymy , ze koga się tobie podoba i relacje kolegów również.
Na początek małe pytanko :
Jaki modelik masz zamiar zrobić na początek bo jakoś nie doczytałem sie
Pozdrawiam Mirek Rybus
ODPOWIEDZ