Dzień dobry

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: stefan »

Obserwuję wasze poczynania od dłuższego czasu na tym forum no i jakoś tak zachciało mi sie dołączyć do waszej paczki :-)

No i bardzo dobrze ze Ci sie zachcialo :laugh: jak to sie mowi "lepiej puzno niz wcale" wiec stary stefan tez wita Cie baaaaaardzo serdecznie :laugh:
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: stefan »

wygląda na to, że czas na kolejne wirtualne spotkanko. nie miało to być tradycją co miesiąć-dwa?
tyle czasu to już uplynęło.
trzeba zasypać Admina petycjami, to może zmięknie mu serce i ustali jakiś termin


NORMALNIE OBIEMA(OBOMA, OBYDWOMA???...) RECYMA SIE PODPISUJE POD TWOIM POSTEM :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Nie ma to jak popijawka w doborowym towarzystwie :laugh: :laugh: :laugh:
No to Panie Radek!!! do boju!!! :laugh: :laugh: :laugh:
vegelus
Posty: 476
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: vegelus »

I tak oto nieswiadom swego czynu podratuje budrzet III RP dzieki tym niezliczonym akcyzom ktore zostaną zdarte w trakcie spotkania :)
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: mirek »

My to raczej spotykamy się w celach leczniczych ;) . Stosujemy od niedawna herbatkę wg. zaleceń wyśmienitego znachora Stefana ;) Dopadła niektórych kolegów garażyca i trzeba się teraz trochę podleczyć
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: stefan »

Nie wazne w jakich celach siedzimy ( garaze, piwnice, kuchnia-to raczej luksus) ale napic sie zawsze mozna :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
grzesiek
Posty: 106
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Re:Dzień dobry

Post autor: grzesiek »

Witam wszystkich
Spotkanoko to rewelacyjny pomysl i tez sie piszę na takie spotkanko.
Zbyszku ja zamieszkuję we Wrocławiu wiec nie jest tak bardzo daleko od Zgorzelca :rolleyes: :rolleyes:
Pozdrawiam
GrzesiekR
zimon
Posty: 101
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Re:Dzień dobry

Post autor: zimon »

Witam wszystkich, jestem poczatkujacym modelarzem, nie to co wy tu :) jako ze jestem tu od niedawna to wypadalo by sie przedstawic. Nazywam sie Szymon Klimanek, jeszcze nie mam tekiego doswiadczenia z modelarstwem jak pozostali,(dopiero od 19 lat chodze po Ziemi B) ale jeszcze wszystko przedemna wiec napewno sie wiele naucze od szanownych kolegow, juz sie co niecos nauczylem ;) powoli wlanczam sie do projektu K&M, narazie wykanczam stocznie, a ze pogoda nie jest zbyt obiecujaca :( to prace stanely w miejscu, mam nadzieje ze to nadrobie w majblizszym czasie, :cheer: rady i porady sa kapitalne, taki laik jak ja cos z nich kapuje, sie rozgadalem, :whistle: czas na mnie
pozdrawiam wszystkich zaprawionych w bojach :) modelarzy,
dalszej owocnej pracy na forum, o ile to mozna nazwac praca, wkoncu modelarsto to przyjemnosc :)
"Ogłada przychodzi z miast, mądrość z pustyni"
zimoni@wp.pl
Awatar użytkownika
RomekS
Posty: 3205
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Polska Toru\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Re:Dzień dobry

Post autor: RomekS »

zimon napisał:
Witam wszystkich, ...............wkoncu modelarsto to przyjemnosc :)


Witam Szymon Świątecznie :) :) :)
Modelarstwo to wielka przyjemnosc i pasja, ......
Zalacz fotki z budowy K&M.
Jakbys mial jakies pytania to smialo pytaj.

:) :) :)
ODPOWIEDZ