WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
BAGIS
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: BAGIS »

Witam Szanownych Budowniczych!
Nazywam się Piotr i mam 36lat.Wracam do modelarstwa
po długim czasie.
Bardzo spodobało mi się to forum, ciekawie jest poczytać
i popatrzeć na solidną pracę.
Pozdrawiam .
W STOCZNI BISMARCK Z HACHETTE
STRASZNIE DROGI ALE CO ZROBIĆ
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: lesiu117 »

WITAMY :) Buduj, pokazuj i wogole :D
w stoczni:
Bismarck
BAGIS
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: BAGIS »

Witam.
Dzięki za miłe przywitanie na forum.
Również w stoczni mam zestaw BISMARCK z kolekcji HACHETTE.
I również jak Ty mam zamiar wykonać go w drewnie.(czytałem wymianę zdań między Tobą a Robertem)
i z całym szacunkiem dla Roberta, mniej zaawansowani budowniczy powinni poprzestać na składaniu
tego modelu w oryginale.Moim zdaniem mimo przekazywanej wiedzy i doświadczeń znamienitych budowniczych mniej doświadczeni koledzy nie poradzą sobie.Ktos na forum trafnie ocenił ten model jako bardzo trudny,zgadzam się z tym całkowicie.I właśnie dlatego jestem na forum po to żeby słuchać starszych(bardziej doświadczonych) w miarę możliwości dzielić się wszystkim co wiem:)
Przesyłam moje wypociny.
Pozdrawiam i miłej pracy( w końcu nad )PANCERNIKIEM.;)
Obrazek
W STOCZNI BISMARCK Z HACHETTE
STRASZNIE DROGI ALE CO ZROBIĆ
Awatar użytkownika
oksal
Posty: 1881
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: oksal »

Również serdecznie witam. Widzę ze wracasz z potężnym uderzeniem. No to juz na Kodze tworzy się silna flota uderzeniowa:)
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: lesiu117 »

No to relacje prosimy :) Chetnie kazdy zoabczy i wymieni zdania :) zapraszamy :)
w stoczni:
Bismarck
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:WITAM SZANOWNYCH BUDOWNICZYCH

Post autor: ROBERT »

Witaj na pokładzie Kogi.
Co do trudności to ja pisałem i nadal tak twierdzę. W wekend opiszę przeróbki jakie dokonałem w szkielecie tego pancernika. Napęd na trzy śruby. Myślę, że przy wspólnej pomocy to wszyscy damy radę zbudować Bismarcka. Proponuję troszkę poszukac dokumentacji na temat pancerników klasy Bismarck i o samolocie Ardo 196. Wykaz nie których pozycji znajdziesz w mojej relacji. Zacznij swoją relację to bardzo pomaga w budowie, a pogaduszki możemy robić w drugim wątku by nie zaśmiecać swoich i kolegów relacji. Cieszę się, że Bismarcki rosną w siłę. Pozdrawiam ROBERTB) B) B)
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
ODPOWIEDZ