Witamy serdecznie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irek350
Posty: 137
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Witamy serdecznie

Post autor: Irek350 »

Dlaczego liczba mnoga w tytule?
Bo będę tutaj na forum wystepował w imieniu swoim i mojego syna (8lat), którego zachęcam cały czas do rozpoczęcia fascynującej przygody jaką jest modelarstwo.
Ja dość dawno nie bawiłem się budową (wiadomo - praca rodzina, brak czasu), ale właśnie od niedawna mój syn namówił mnie na rozpoczęcie budowy Bismarck-a z kolekcji Hachette. Wiem , że jest to mało opłacalne przedsięwziecie, ale prostota wykonania (w każdym razie w początkowej fazie) przemawia na +.
Mamy na koncie kilka modeli plastikowych okrętów (w skali 1:350), oraz modele RC samochodów.
Mam nadzieję ,że znajdziemy tu dużo ciekawych informacji, oraz inspiracji .

Pozdrawiamy !
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witamy serdecznie

Post autor: ROBERT »

Witajcie na pokładzie Kogi.
Cieszę się z następnej relacji Bismarcka. Będą już cztery relacje, ale nas budujących sześciu. Fantastyczny pomysł budowy wraz z synem, niech zacznie swoją przygodę z tym pięknym hobby-wiele uczy.
Teraz konkrety. Opisz co już zrobiłeś i w jaki sposób/ze zdjęciami/ czy masz zamiar budowąć Bismarcka zdalnie sterowanego i tym podobne. Jestem ciekaw czy prenumerujecie czy kupujecie w kiosku?
Pozdrawiam Was ROBERT
PS
Moja relacja to Bismarck-Tirpit
:laugh: :laugh: :laugh:
Na pewno znajdziecie tu wielu przyjaciół i o pomocy i wiedzy już nie wspomnę.B) B) B)
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witamy serdecznie

Post autor: mirek »

Ja również witam a raczej witamy bo również budowę Bismarcka będę prowadził z synem no może na odwrót , to syn będzie głównym budowniczym a ja tylko będę nadzorował no i oczywiście płacił za kolejny numer z częściami do budowy.
Na razie czekamy na brakujące numery , więc siłą rzeczy nie ma relacji , ale to sie nadgoni jak tylko otrzymamy numery 1-4
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witamy serdecznie

Post autor: lesiu117 »

No i przywitam Cie jako ostatni z "trojki" ktora buduje Bismarcka z Hachette na tym forum :) Czekam na relacje :) No i jak pisal robert... opisz czy robisz mdoel plywajacy, czy prenumerata itd :)

Powodzenai w budowie :)
w stoczni:
Bismarck
Awatar użytkownika
Irek350
Posty: 137
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"Polska Pozna\u0144","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Witamy serdecznie

Post autor: Irek350 »

Dziękuję z miłe przywitanie.
Bismarck-a buduję z syne kupując kolejne części w kiosku, gdyż nie jestem pewien, czy będę kupował wszystkie numery. Część elementów będę chciał wykonać samodzielnie, gdyż cena kolekcji nie jest na "ludzkim" poziomie i w ten sposób obniżyc koszt budowy.
Wiem , że na Allegro można dostać toczone z metalu działa w cenie chyba 35zł.
Chcę kupić jakiś plan modelarski i "drobnicę" wyposażenia zrobic samemu.
Jutro właśnie idę kupic numer 13.
Oto co do tej pory zrobiłem:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
lesiu117
Posty: 220
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witamy serdecznie

Post autor: lesiu117 »

ladnie wychodzi :) licze na to ze zalozysz wlasna relacje w ktorej bedzie widac co robisz sam :) (reszta pewine tez chetnie zobaczy :P) Co do dzial to masz racje... komplet dzial do bismarcka w skali 1:200 jest za 35zl :D
w stoczni:
Bismarck
ODPOWIEDZ