PONOWNIE POWRACAM

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
eres
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

PONOWNIE POWRACAM

Post autor: eres »

Dzien doberek wszystkim Przygode z modelami kartonowymi zaczalem w szkole podstawowej pozniej kilka lat przerwy i znowu zaczalem sklejac, ale ciagle to była tylko nauka klejenia Teraz dzieki internetowi znowu nabralem ochoty na juz bardziej dokladne i przemyślane modelowanie. zastanawialem sie na modelu wykonanym nie z kartonu lecz z drzewa i może nawet takim który unosil by sie na wodzie. Czy na poczatek model kutra rybackiego byl by dla mnie dobry na poczatek Jak oceniacie moj pomysł z poziomu waczego doświadczenia
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:PONOWNIE POWRACAM

Post autor: JurekBin »

Witaj w naszej gromadzie.
Panie Eresie, oceniamy pomysł dobrze :)

Pooglądaj różne Modelarze, tam jest sporo różnych planów kutrów... lub się popytaj napewno, ktoś Ci pomoże. Drewno jest super, spodoba Ci się!!

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
eres
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:PONOWNIE POWRACAM

Post autor: eres »

Dzialasz szybciej niz moj internet. Dzięki. Jeszcze musze sobie zorganizowac jakiś warsztacik bo w warunkach pokojowych ciezko to bedzie pogodzić Pamietam jak kiedys kiedys kleilem T-34 i moj 3 letni syn chcial mi pomoc pod moja nieobecnosć To było miłe ale gąsienice były cale poklejone ze soba i z innymi czesciami Uratowalem co sie dalo Teraz dzieki niemu mam ochote znowu modelowac Nie jeden raz mi mowil pokaz jak sie klei
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:PONOWNIE POWRACAM

Post autor: JurekBin »

pięknie... możesz
upiec 2 pieczenie na jednym ogniu... (albo z angielskiego .... co mi przyszło pierwsze niestety do głowy - ustrzelić 2 ptaki jednym kamieniem)...
czyli wprowadzić syna w modelarstwo i sam się zamodelować :)

Ciesz się !
Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:PONOWNIE POWRACAM

Post autor: ROBERT »

Witaj na pokładzie.:P Myślę, że pomysł dobry co do kutra, ale ja bym proponował dżonkę na początek. Prosty modelik, ale dużo radości sprawia przy i po budowie. Doskonały na początek, Bardzo dokładnie opisany na kodze, więc nie powinneś mięć problemów z budową. Później polecam K&M trochę trudniejszy, ale doskonale opisany przez wielu kogowiczów. W tej kwestii polecam zapytać się Mirka.On z nas ma największe doświadczenie, a w trakcie budowy zadawać dużo pytań. Jeszcze raz witam i życzę pomyślnych wiatrów.
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
ODPOWIEDZ