Przywitanie

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BorAdamus
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Przywitanie

Post autor: BorAdamus »

Witam serdecznie wszystkich na pokładzie.

Mam na Imię Adam i jestem mieszkańcem małej miejscowości na mazurach.
Tak jak wielu początkujących modelarzy tak i ja obserwowałem Państwa poczynania w różnych etapach waszych prac, i co tu dużo ukrywać byłem pod dużym wrażeniem.
Szczególne wrażenie wywarły na mnie projekty takich osób jak: JurekBin, RomekS, Nina i cała reszta walecznych ludzi, którzy w dobie plastikowych sklejanek zakochali się w drewnie.
Jeśli Państwo pozwolą to będę czerpał wiedzę w waszych projektów i zasypywał różnymi pytaniami, a już teraz chodzą mi ich tysiące po głowie.
Co do przedstawionego przeze mnie modelu to będzie to już kolejny Wodnik tym razem w skali 1:40 zakupiony w firmie Bojer u pana Jerzego Borwińskiego.
W stoczni - Galeon Wodnik
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Przywitanie

Post autor: kagra »

Witam serdecznie.Widzę że nastała prawdziwa era Wodnika.Życzę sukcesów.Powodzenia.
Awatar użytkownika
maciejza
Posty: 512
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Przywitanie

Post autor: maciejza »

BorAdamus napisał:
Witam serdecznie wszystkich na pokładzie.

Mam na Imię Adam i jestem mieszkańcem małej miejscowości na mazurach.


witam po sasiedzku z ziemi warmińskiej
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 1879
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Przywitanie

Post autor: mirek »

Witam również w towarzystwie ludzi pozytywnie zakręconych.
Drewno dla nas wielu to ukochany materiał.
Bardzo się cieszę, że rozpoczynasz relację z budowy modelu Wodnik z tego właśnie zestawu,
ponieważ jest to chyba pierwszy całkowicie drewniany Polski produkt na naszym rynku modelarskim.
Zestaw oraz model Wodnika miałem możliwość oglądać w wersji prototypowej na Salonie Hobby w Poznaniu w roku ubiegłym.
Model wymagał kilku poprawek i jestem bardzo ciekaw Twojej opinii na temat tego produktu.
Może wstaw kilka fotek pokazując zawartość pudełka
Pozdrawiam Mirek Rybus
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 1155
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Przywitanie

Post autor: stefan »

Tak i ja witam kolege, faktycznie jakis wysyp Wodnikow nastapil:) moze i ja se zbuduje;)...To bedzie duuuuzy model.
zycze powodzenia
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Przywitanie

Post autor: JurekBin »

Sie masz Adam,

Po pierwsze primo, jak to w jakimś filmie było - mówmy sobie bez Państwa - to utrudnia komunikacje.
Po drugie - Witaj - i fajnie, że nasze wypociny na coś się przydały Tobie.
Po trzecie, zakładaj relacje! Sądzę, że Twoja również będzie pouczająca, wiele osób jest ciekawych tego zestawu Bojera - ja również!

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
Nina
Posty: 174
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}

Odp:Przywitanie

Post autor: Nina »

Witam i jestem bardzo ciekawa tej relacji ponieważ długo sie zastanawiałam nad kupnem właśnie tego modelu:)
8.03.2007 - Łódź Wikingów
8.06.2014 - Dżonka
12.05.2021- Gozzo da Pesca
Awatar użytkownika
BorAdamus
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Przywitanie

Post autor: BorAdamus »

Dziękuje serdecznie za miłe przywitanie.

Wiec jak pisałem zabieram się za zestaw Wodnika, z tego, co zauważyłem to już trzecia relacja z budowy tego okrętu, ale podobno od przybytku głowa nie boli.
W odpowiedzi dla Mirka to faktycznie nawet moim (niedoświadczonym) okiem widać duże braki w przygotowaniu tego okrętu, ale o tym postaram się napisać już w wątku poświęconym samemu Wodnikowi. Tam też zamieszczę kilka fotografii.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje za miłe przywianie.
W stoczni - Galeon Wodnik
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Przywitanie

Post autor: ROBERT »

Witam na pokładzie. Co do Wodnika to Jurek i Romek na pewno Ci pomogą. Ja i inni też. Myślę, że warto zapoznać się z planami modelarskimi bo one są najlepszym na naszy rynku zasobem informacji o tej jednostce. Mnie nie udało się znaleźć nic lepszego. Pozdrawiam i czekam na relację.
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Przywitanie

Post autor: JurekBin »

Adam,
a wiesz że stałeś się posiadaczem 700tki ;)
Czyli podwójne gratulacje!

Za 700-tkę ;)

Obrazek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
ODPOWIEDZ