Witam.

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Witam.

Post autor: ROBERT »

Witam koleżanki i kolegów modelarzy i nie tylko. Szczególne pozdrowienia dla Tomka Aleksińskiego i Jurka . Jestem modelarzem od 1971 roku z przerwami, mieszkam w Warszawie blisko wydawcy Modelarza – jak ktoś coś potrzebuje to proszę o informację. Pierwsze modele były z kartonu, później trochę plastiku, ale pierwszy model był z drewna i zdjęcie mojego modelu było w Płomyku/ tratwa z żaglem, sterem itp. Obecnie siedzę nad planami galeonu /nazwę zostawię jeszcze w tajemnicy/ i za czołem kupować części Bismarcka, którego budowę mam zamiar relacjonować – będzie zdalnie sterowany/takie są plany/ i trochę przebudowany. Do tej pory od dość dawna obserwowałem poczynania kolegów, ale że nie lubię prowadzić dyskusji zanim czegoś sam nie po karzę tak więc się nie odzywałem. Teraz to się zmieni. Jeszcze raz witam. Robrt Lewiński
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
marten_kuna
Posty: 182
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witam.

Post autor: marten_kuna »

Witam Cię, Robercie! Każda nowa para rąk na pokładzie jest bezcenna. Buduj, pisz, chwal się. Podziwiam decyzję zabrania się za Bismarcka, czekają cię lata czekania na kolejne odcinki "serialu" i stale rosnące koszty, ale - kto nie ryzykuje , ten w kozie nie siedzi... A propos galeony, czy to nie kolejny Wodnik?;) A może inny z floty ZygmuntaIII? Przemek.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Posty: 968
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witam.

Post autor: Zbyszek »

Witam serdecznie na pokładzie tej krypy, ot mamy tajemnice, no z tym Bismarkiem to faktycznie samo zaparcie no i dużo kasy rozłożonej w czasie, Przerobilem to z galeonem z D'agostini. No cóż w tedy nie byłem tak częstym gościem w necie i nie wiedziałem że istnieje Koga. No poczekam na twoją relacje.
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
ROBERT
Posty: 268
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witam.

Post autor: ROBERT »

Zbyszek jak napisałeś model Bismarcka to dość kosztowna zabawa/same części to 3500zł. bez zdalnego sterowania/, ale jest to możliwość zbudowania pięknego modelu. Mam nadzieję, że pomoże to młodym – początkującym modelarzom i nie tylko, którzy postanowili zbudować te model na ukończeniu go. Pierwsze spostrzeżenia już wkrótce. A tak a pro po to dziękuję za powitanie. Przemek model galeonu to nie Wodnik, ale może w przyszłości. Obiecuję, że pierwszy się dowiesz o jaki chodzi.
robert.lewinski@wp.pl
Pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Witam.

Post autor: JurekBin »

Sie masz Panie Robercie.
Fajnie, że wreszcie się pojawiłeś. Chyba nie muszę się powtarzać, że wszyscy czekają na relacje.

Ja ostatnio jestem ciut, ciut zapracowany :unsure:, ale zerkam na forum i nie omieszkałem się z Tobą przywiatać również!

Pozdrawiam
Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
ODPOWIEDZ