Darmowe rysunki

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
daniel1204
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Darmowe rysunki

Post autor: daniel1204 »

mozesz mi dac plany do tej łodzi i wyslac na maila daniel1204@o2.pl bardzo mi na nich zalezy z gory dzieki
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: JurekBin »

mozesz mi dac plany do tej łodzi i wyslac na maila daniel1204@o2.pl bardzo mi na nich zalezy z gory dzieki


Panie daniel1204,

Widzę, że to Twój pierwszy post u nas.
Pewna kultura by wymagała przedstawienia się przynajmniej. Ostatnio mieliśmy różne dyskusje na temat regulaminu ale pominę to teraz.

A więc kultura wymaga coś napisać, pogadać i potem poprosić o coś... a nie walić "czy może mi dać". Mnie się to nie podoba przynajmniej, i nie mogę Ci dać planów w takiej sytuacji.

Zastanawiam się czy nie wtrynić Ci na dzień dobry żółtej kartki....

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
daniel1204
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Darmowe rysunki

Post autor: daniel1204 »

sorki ze tak wypalilem ale to moj pierwszy raz i chcialbym sie nauczyc tworzyc takie statki a o zasadach nic nie wiedzialem mmoze mi cos poradzisz co na poczatek mozna sobie zbudowac
szukalem w internecie ale jakos nie mam talentu do wyszukiwania takich rzeczy
jeszcze raz sorki.ale bardzpo bym cie prosil zebys mi cos podrzucil
bo bez planow chyba raczej ani rusz jak na poczatek
:( :ohmy: :( :unsure:
mateo
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp: Darmowe rysunki

Post autor: mateo »

Daniel na poczatek chyba wszyscy sie ze mna zgodza zrob Dżonke! Sory Jurek za posta nie zwiazanego z tematem:D
daniel1204
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: daniel1204 »

ale czy jednak moglbys mi plany wtyslac jakies prosze:unsure:
Thorus
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: Thorus »

z gory sory za OT(off topic)

daniel, proponuje przeprosic za ten brak kultury, i juz nie drazyc tego tematu:) na poczatej zrob dzonke a jak cie ciagnie zeby odrazu cos zaawansowanego robic to sprobuj K&M masz wszystkie potrzebne ci rzeczy w plikach do pobrania a odnosnik do nich masz po lewej w menu, plany masz na allegro, zaloze sie ze ebdzie tam tez wodnik, a jak nie to masz jeszcze kupe innych stron, najpierw przepros Jurka Bina i pozostaw ten temat, jesli zechce dac ci te plany da ci je:)

pozdrawiam

p.s

i nie pisz juz nic w tym temacie!! bo robi sie zbedny OT i moga sie posypac ostrzezenia
daniel1204
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: daniel1204 »

sory wszystkich za ten brak kultury i sory jurek za OT
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: JurekBin »

Przeniosłem temat ... aby nie straszył w moim Wodnikowym wątku.

Daniel,

na przyszłość czytaj uważnie, ponieważ na kodze jest link to rysunków które zrobiłem do swojego wodnika:
Galeon Wodnik - rysunek w A1
Tam są linie teoretycznie i wręgi rozrysowane.
Jeśli sobie poradzisz, to podzielę się również dalszymi częściami.

Ale z dawaniem nieznajomym taki szybki już nie jestem. Jakiś czas temu dałem za free plany Richelieu z PM i jeszcze zapłaciłem za wysyłkę, a młokos co się napalił tydzień później już na kartonie je oferował do sprzedaży.

Pozdrawiam
Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Thorus
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: Thorus »

nie no tacy ludzie to sa bezczelni;/

chodza, zula, dostaja i zamiast sie cieszyc i robic model to probuja zarobic;/ ehh zal mi takich;/

co do daniela, przegladnij cala koge, kilka planów tu masz i radze ci- nie zaczynaj modelarstwa od takiego modlu jak wodnik;/ powoli do celu, zrob dzonke, od tego chyba kazdy zaczyna, a ona wcale nei jest taka zla, mi sie osobiscie bardzo podoba:) a jak sie mocno przylozysz to bedzie piekym okazem na modelarska wystawe w pokoju:)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
radek
Posty: 743
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"Warszawa","desc":"Warszawa,wojew\u00f3dztwo mazowieckie,Polska,pl","lat":"52.2319581","lng":"21.0067249&quo
Kontakt:

Odp:Darmowe rysunki

Post autor: radek »

Thorus napisał:
i nie pisz juz nic w tym temacie!! bo robi sie zbedny OT i moga sie posypac ostrzezenia

Tym bardziej że system czerwonych i żółtych kartek (i banów) już funkcjonuje, czeka tylko na regulamin.

Pozdrawiam, Radek.
Radosław Kubera
Koga Portal
ODPOWIEDZ