Witam wszystkich!!!

Witaj nowy kadecie. Wszyscy użytkownicy Kogi Cię serdecznie witają. Cieszymy, że do nas zawitałaś/eś, jednak prosimy o przedstawienie się w kilku słowach.
ODPOWIEDZ
szputnik
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Witam wszystkich!!!

Post autor: szputnik »

Mam na imię Jarek. Mam 42 lata i odżyły moje zainteresowania do modelarstwa szkutniczego, które kiedyś tam dawno temu "uprawiałem"...Modele kartonowe oraz plastikowe.W chwili obecnej w mojej domowej stoczni powstaje szkuner Henryk Rutkowski.Będzie to model pływający RC. Nie mam dużego doświadczenia w budowie ale mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze i wspólnie będziemy go mogli zbudować i zwodować! Nie mam za dużo wolnego czasu,wiadomo dom na głowie ale zawsze tam uszczypnę chwilkę na moje "wariacje" To tyle wstepu jeśli chodzi o mnie i jeszcze raz witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam...:)
Awatar użytkownika
JurekBin
Posty: 1541
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: {"name":"","desc":"","lat":"","lng":""}
Kontakt:

Odp:Witam wszystkich!!!

Post autor: JurekBin »

Witaj Jarek,
Wiele osób ma podobną przypadłość, że po 20 paru latach wracają modelarskie odruchy! Więc nie jesteś sam i co najważniejsze - tego wcale nie trzeba leczyć! Ja mam na przykład 37 lat i też mnie nawiedziło....

Zakładaj wątek i wstawiaj zdjęcia. Każdy napewno chętnie popatrzy :)

Jurek
Pozdrawiam
Jurek

https://www.jerzybin.com
Awatar użytkownika
Handszpak
Posty: 153
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witam wszystkich!!!

Post autor: Handszpak »

A witojciez!

CHolera widze ze dopiero na stare lata ludziska majom czas coby cosik pomajstrować.

Pozdrawiam i życze sukcesów:)
Awatar użytkownika
marten_kuna
Posty: 182
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:55

Odp:Witam wszystkich!!!

Post autor: marten_kuna »

Ahoj na pokładzie! Prawdziwe życie marynarza-teoretyka zaczyna się co prawda po pięćdziesiątce, ale to co tutaj wyczyniają "małolaty" poniżej tego wieku powoduje, że ludzie dojrzali siedzą i gapią się z rozdziawionymi ustami na dokonania tzw. młodszych kolegów. Zyczę Ci radości z powrotu do modelarstwa i z udziału w naszej wesołej kompanii. Buduj, pokazuj i baw się. Przemek.
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witam wszystkich!!!

Post autor: kagra »

Ja mam na imię Kazimierz i 20 lat więcej.Też zaczynałem od Małych Modelarzy dawno temu.Potem była długa długa przerwa aż postanowiłem coś jeszcze w życiu zrobić aby mi maszyny w moim warsztaciku nie pordzewiały.Znalazłem w internecie ten portal,a ponieważ posiadałem plany modelarskie Wodnika z 1969r.zastanawiałem się jak się do nich zabrać.Olśnienia doznałem gdy zobaczyłem relację z budowy Wodnika Jurka.No i poszedłem na całość.Nie wiem jak to się skończy ale zacząłem iść śladem Jurka(Dzięki Ci Jurku,myślę że się nie gniewasz)Kadłub mam prawie gotowy.Teraz przystępuję do przyklejania poszycia.Nie będę zakładał szczegółowej relacji ale od czasu do czasu jakieś zdjęcie zamieszczę z postępu prac.Życzę wiele sukcesów w dziedzinie modelarstwa wiele wytrwałości a wyniki przyjdą.

Teraz pytanie mam do Jurka.Czy pawęż w Wodniku jest płaska czy lekko wypukła W PM jest jakby wypukła.Wysyłam Ci parę fotek do oceny.No i dalej będę pilnie śledził Twoją relację która jest super.Pozdrawiam wszyskich forumowiczów Kazimierz.
Awatar użytkownika
kagra
Posty: 1095
Rejestracja: 04 gru 2010, 21:56

Odp:Witam wszystkich!!!

Post autor: kagra »

Zdjęcia mi się nie wgrały.Spróbuję raz jeszcze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ